Zamknij

Olga Buława w ciąży. Miss Polski 2018 zostanie mamą [FOTO]

30.07.2021 08:04
Olga Buława
fot. Piotr Fotek/ Reporter/ East News

Olga Buława jest w ciąży. Miss Polski 2018 już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Radosną nowiną 30-letnia Olga podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie.

Olga Buława jest w ciąży. Miss Polski 2018 spodziewa się dziecka. Radosną nowiną Olga podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie. "Najpiękniejszy prezent na 30. urodziny" - napisała Olga, prezentując zaokrąglone kształty. Pod postem Miss Polski posypało się mnóstwo gratulacji i ciepłych słów.

Zobacz też: Miss Universe 2019: Olga Buława reprezentuje Polskę. Wystąpi w sukni z gęsich piór

Olga Buława w ciąży. Miss Polski 2018 zostanie mamą [FOTO]

"Jestem najszczęśliwszą osobą na ziemi, ponieważ właśnie wróciłam z kolejnego USG i dziś kończę 30 lat. Będę mama! To chyba najlepszy prezent, jaki mogłam sobie wymarzyć"- powiedziała Buława w rozmowie z serwisem Plejada.pl

Olga Buława w 2018 roku wzięła udział w wyborach Miss Polski 2018. W konkursie wystartowała za namową koleżanki. Z kolei do finału weszła z tytułem II Wicemiss Ziemi Zachodniopomorskiej. Po tym, gdy Olga zdobyła tytuł Miss Polski, wzięła udział w konkursie Miss Universe 2019, gdzie reprezentowała nasz kraj. Zdobyła wtedy tytuł Miss Universe Congeniality.

Olga Buława od 2013 roku pracuje w liniach lotniczych LOT jako stewardessa. Bierze też udział w programie "No to lecę".