Zamknij

Olga Frycz Święta spędziła tylko z córką. Aktorka poważnie zachorowała przed Wigilią

Sylwia Bagińska
27.12.2019 11:27
Olga Frycz
fot. Instagram.com/tojafrycz

Olga Frycz planowała, że razem z córką Helenką tegoroczne Święta spędzą z rodziną w Krakowie. Ze względu zdrowotnych artystka musiała zostać w Warszawie. Jest pod opieką specjalistów.

Olga Frycz poważnie zachorowała przed Świętami

Olga Frycz na długo zapamięta tegoroczne Boże Narodzenie. Gwiazda miała spędzić je razem z córką w Krakowie z rodziną. Musiała jednak zostać w Warszawie. Wszystko przez problemy zdrowotne, które dopadły ją jeszcze przed Wigilią.

Zobacz także: Tak świętowała Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka opublikowała świąteczne zdjęcia

Zupełnie inaczej wyobrażałam sobie przygotowania do Świąt i same Święta. Powoli dochodzę do zdrowia (kiedyś wam opowiem, co się stało). Jestem pod opieką wspaniałych specjalistów. Nie mogłam pojechać do Krakowa, bo tu w Warszawie w poradni przy szpitalu na Lindleya czuję się bardzo zaopiekowana i bezpieczna - napisała Olga Frycz.

Gwiazda nie zdradziła, co jej dolega. Aktualnie nie przebywa w szpitalu. Święta spędziła w towarzystwie swojej córeczki.

O ile miałam siły, zrobiłam dania, które od lat przygotowuje na nasz rodzinny wigilijny stół. Zostajemy z Heleną w Warszawie i chociaż jest dużo skromnej niż zawsze to najważniejsze, że jesteśmy razem w domu. Życzę wam pięknego czasu, miłych rozmów przy wigilijnym stole, spokoju generalnie i radości z rodzinnych chwil. A przede wszystkim życzę wam zdrowia.

Pod postem Olgi Frycz szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. „Trzymajcie się”, „Dużo zdrówka dla was”, „Najważniejsze, że jesteście razem. Dużo zdrowia” – pisali internauci.

Zobacz także: Ola Ciupa w świątecznych stylizacjach. Odważne zdjęcia Słowianki Donatana [FOTO]

Zagłosuj

Obserwujesz Olgę Frycz na Instagramie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SB