Zamknij

Olga Frycz jest w ciąży. Gwiazda zdradziła płeć i imię dziecka [FOTO]

10.06.2021 11:00
Olga Frycz
fot. Viphoto/ East News

Olga Frycz jest w drugiej ciąży. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Aktorka zdradziła też płeć i imię maluszka.

Olga Frycz spodziewa się drugiego dziecka. Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie zaokrąglonego ciążowego brzuszka. Zdradziła też płeć i imię dziecka. Z instagramowego wpisu można się dowiedzieć, że Olga przywita dziewczynkę, którą nazwie Zosia. Aktorka zdradziła, że nie obawia się samodzielnego macierzyństwa i podjęła tę decyzję świadomie.

Zobacz też: Olga Frycz znów się rozstała? Jeszcze w lutym były wspólne zdjęcia

 Olga Frycz jest w ciąży. Gwiazda zdradziła płeć i imię dziecka [FOTO]

Helenka będzie super siostrą, a ja zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby moje dzieci były najszczęśliwsze. O siebie jestem totalnie spokojna. Czuję się wspaniale i wierzę, że wszystko będzie dobrze. Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór. Mam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, którym dziękuję, że nie oceniają negatywnie moich decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, ale wspierają mnie jeśli tylko tego potrzebuję. Jestem szczęśliwa i cóż mogę więcej napisać. Czekamy na Ciebie Zosiu - czytamy w instagramowym wpisie gwiazdy.

Pod postem Olga dostała mnóstwo gratulacji od fanów, m.in. od koleżanek z show-biznesu. "Oczywiście, że wszystko będzie dobrze. Jesteś Olga superwoman, dasz sobie świetnie radę ze wszystkim, a jak coś, to "ciocie pomogą","Och, kochana moja. Przyjadę wyściskać cię mocno", "Olga, ściskamy Cię mocno całą rodziną, trzymamy kciuki i nie możemy się doczekać spotkania z Wami" - piszą fanki w komentarzach.

Olga Frycz jest już mamą Helenki. Ojcem dziecka jest były partner aktorki, Grzegorz Sobieszek.