Zamknij

Olga Frycz w skąpym bikini. Fani nie mogą wyjść z podziwu. "Figurka sztosik" [FOTO]

19.11.2020 11:28
Olga Frycz
fot. Justyna ROJEK/East News

Olga Frycz, aktorka znana między innymi z "M jak Miłość", pokazała zdjęcie z basenu, na którym pozuje w bardzo odważnym bikini. Fanom nie umknęła doskonała figura gwiazdy, która dwa lata temu urodziła córeczkę.

Olga Frycz to popularna polska aktorka, która odznacza się wielką pracowitością. Na jej koncie znajduje się szereg ról filmowych i serialowych, w tym kreacje wyróżnione przez krytyków. Została między innymi trzykrotnie nominowana do prestiżowej nagrody Orłów: za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą we "Wszystko, co kocham" oraz za najlepsze role drugoplanowe w "Bożych skrawkach" i "Weiser". Miłośnicy seriali z pewnością doskonale pamiętają postać Ali Zduńskiej z "M jak Miłość", w którą Olga wcielała się w latach 2013-2018. W 2020 mogliśmy oglądać ją w "Wojennych dziewczynach".

Prywatnie Frycz jest szczęśliwą mamą córeczki Helenki, którą urodziła we wrześniu 2018 roku. Aktorka rozstała się z ojcem dziecka i sama wychowuje małą Helenkę. Fani Olgi byli pod wrażeniem, jak szybko wróciła do formy sprzed ciąży. Wielokrotnie pojawiały się głosy, że oglądając jej ciało ciężko uwierzyć, że urodziła dziecko. Rzeczywiście, gwiazda imponuje szczupłym ciałem i figurą. Po raz kolejny mieliśmy możliwość przekonania się o tym 18 listopada, gdy pochwaliła się zdjęciem w skąpym bikini.

ZOBACZ TAKŻE:  Olga Frycz pochwaliła się zdjęciami swojego domu. Jest jasny i bardzo przytulny!

Olga Frycz w bikini. Aktorka pokazała zachwycające zdjęcie z wakacji

Olga postanowiła wybrać się na wakacje i obecnie wypoczywa w słonecznej Hiszpanii. Zażywa między innymi kąpieli w basenie, czym pochwaliła się fanom na swoim profilu na Instagramie.

- A tymczasem idę robić zupę jarzynową dla dzieci, bo zgłodniały po basenie. Jest nam tutaj dobrze. Oj bardzo nawet - poinformowała szczęśliwa aktorka.

Wielbicielom Olgi nie umknęła zgrabna figura, skąpe bikini doskonale uwydatniało jej szczupłe ciało. Oczywiście niemal natychmiast pojawiły się komentarze zachwyconych fanów i pełnych podziwu fanek.

- O mamo, jaka figura.

- Figurka sztosik.

- Piękna sylwetka - czytamy.

Oldze i jej najbliższym życzymy udanego wypoczynku.

ZOBACZ TAKŻE:  Małgorzata Socha w bikini. Fani zachwyceni ciałem aktorki [FOTO]