Zamknij

Olga Frycz rozstała się z narzeczonym. Znana z „M jak Miłość” aktorka wydała oświadczenie

Maciej Friedrich
10.09.2019 11:33
Olga Frycz rozstała się z narzeczonym. Znana z „M jak Miłość” aktorka wydała oświadczenie
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Olga Frycz poinformowała fanów, że rozstała się ze swoim narzeczonym Grzegorzem. Wieść jest o tyle szokująca, że niespełna rok temu na świat przyszło dziecko pary, córeczka Helenka. Aktorka zdecydowała się opublikować w sieci oświadczenie.

Olga Frycz to utalentowana polska aktorka, którą widzowie doskonale pamiętają z roli Ali Zduńskiej w serialu „M jak Miłość” oraz świetnych kreacji we „Wszystko, co kocham” i „Bożych skrawkach”. W sierpniu 2018 roku Olga zaręczyła się ze swoim partnerem Grzegorzem, a miesiąc później na świat przyszła ich córka Helenka. Para uznawana była z jeden z bardziej udanych związków w polskim show-biznesie. Tym większym szokiem była informacja, że Olga Frycz rozstała się z narzeczonym.

Olga Frycz rozstała się z narzeczonym. Oświadczenie aktorki znanej z „M jak Miłość”

W poniedziałek 9 września na profilu Olgi Frycz na Instagramie pojawiło się obszerne oświadczenie, w którym aktorka poinformowała, że rozstała się z narzeczonym. Wyjaśniła, że próbowali ratować związek, ale dzieliło ich zbyt wiele. Decyzję o zakończeniu związku mieli podjąć wspólnie. Dla dobra córeczki pozostali w dobrych relacjach.

Dlatego muszę Wam napisać, że pomimo prób, ogromnej pracy i chęci podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Jest to trudny czas, ale nie podjęliśmy tej decyzji z dnia na dzień. Obydwoje z Grzesiem pracowaliśmy nad naszym związkiem, staraliśmy się z całych sił. Nie udało się i musimy się z tym pogodzić [...] Spędziliśmy wspólnie 3 i pół roku, mamy do siebie szacunek a przede wszystkim jesteśmy rodzicami i dobro dziecka jest dla nas sprawą priorytetową a wspólne wyjazdy, spacery, pikniki, place zabaw i czas, który wciąż razem spędzamy z Heleną jest dla nas najcenniejszy – czytamy w oświadczeniu gwiazdy.

Olga nie ukrywała, że opublikowała wyjaśnienia, by uniknąć medialnych spekulacji na temat jej rozstania.

Zagłosuj

Pamiętasz Olgę z "M jak Miłość"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF