Zamknij

Olga Frycz urodziła. Oto pierwsze zdjęcie córeczki [FOTO]

26.10.2021 11:12
Olga Frycz
fot. VIPHOTO/East News

Olga Frycz urodziła. Aktorka pochwaliła się tą nowiną w sieci i zaprezentowała pierwsze zdjęcie maleńkiej Zosi.

Olga Frycz urodziła po raz drugi i swoich fanów poinformowała o tym fakcie za pośrednictwem Instagrama. Pokazała też pierwsze zdjęcie, na którym widać maleńką Zosię. Jest to już druga córka aktorki. Jakiś czas temu, po informacji o ciąży, Frycz ujawniła, że zamierza wychowywać swoje córki sama. "Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór. Mam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, którym dziękuję, że nie oceniają negatywnie moich decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, ale wspierają mnie jeśli tylko tego potrzebuję" - napisała wtedy.

Teraz Zosia jest już na świecie, a dumna mama nie posiada się z radości.

Zobacz także: Andrzej Grabowski został dziadkiem. Katarzyna Grabowska urodziła. Znamy imię dziecka [FOTO]

Olga Frycz urodziła. Pokazała pierwsze zdjęcie maleńkiej Zosi

Na Instagramie Olga Frycz opublikowała uroczą fotkę, na której widać ją oraz córeczkę. Mama z czułością całuje dziecko w policzek, a maleństwo po prostu odpoczywa. Jak poinformowała szczęśliwa mama, córeczka pojawiła się na świecie już ponad tydzień temu - dokładnie 18 października. Przekazała też, że starsza córka, Helena, bardzo się cieszy, że ma nową siostrzyczkę. Podobnie radości nie kryją babcie i dziadkowie, a tata pęka z dumy.

"Helenka nie może opanować radości. Tata pęka z dumy. Babcie i Dziadkowie zakochani po uszy. Ja jestem najszczęśliwsza na świecie, że mam już przy sobie moje dwie najukochańsze córeczki" - napisała Frycz.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo gratulacji od osób z branży, jak i fanów aktorki. My również przyłączamy się do życzeń i witamy Zosię na świecie.