Zamknij

Olga Frycz urodziła. Jej przyjaciółka wygadała się na Instagramie

Redakcja
27.09.2018 12:44
Olga Frycz urodziła. Jej przyjaciółka wygadała się na Instagramie
fot. Instagram:@tojafrycz

Olga Frycz, którą widzowie znają doskonale między innymi z „M jak Miłość” i „Pensjonatu nad Rozlewiskiem”, została mamą. O narodzinach jej pociechy fani nie dowiedzieli się bezpośrednio od Olgi. Informację podała jej bliska przyjaciółka, znana polska sportsmenka. 

Olga Frycz to utalentowana aktorka, która trzykrotnie była nominowana do Polskiej Nagrody Filmowej „Orły”. Widzowie najlepiej kojarzą ją z roli w „Bożych skrawkach” i „Wszystko, co kocham”. Do niedawna mogliśmy również oglądać ją w serialu „M jak Miłość”. Aktorka jednak zrezygnowała z udziału w produkcji. W kwietniu na swoim profilu na Instagramie Olga poinformowała, że jest w ciąży ze swoim partnerem, sportowcem Grzegorzem Sobieszkiem. Niespodziewaną ciążę przyjęła z wielką radością i nie mogła doczekać się porodu. Jak poinformowała jej przyjaciółka, Frycz może już cieszyć się z narodzin swojego pierwszego dziecka.

Olga Frycz po raz pierwszy została mamą

Olga poznała swojego partnera na zajęciach boksu tajskiego. Biorąc pod uwagę zainteresowanie Olgi sportami walki, nie dziwi fakt, że jej bliską przyjaciółką jest Joanna Jędrzejczyk, trzykrotna Mistrzyni Świata w Muay Thai. O dziwo panie nie poznały się na treningu, ale na planie programu „Agent Gwiazdy”. To właśnie Jędrzejczyk pierwsza opublikowała informację o narodzinach dziecka Olgi Frycz. Na jej InstaStories pojawiło się krótkie nagranie, w którym gratuluje świeżo upieczonym rodzicom. 

– Olga, Grzesiu, gratuluję Wam małej dziecinki. Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, buziaczki.

Joanna wyprzedziła tym samym rodziców, którzy nie zdążyli jeszcze pochwalić się powiększeniem rodziny. Frycz informowała jedynie, że wraz z partnerem spodziewają się córeczki. Życzymy rodzicom i dziecku wszystkiego najlepszego.

RadioZET.pl/MF