Zamknij

Olga Frycz na okładce „Glamour”. To jej pierwsza sesja po ciąży

Maciej Friedrich
14.03.2019 12:46
Olga Frycz na okładce „Glamour”. To jej pierwsza sesja po ciąży
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Olga Frycz pojawiła się na okładce „Glamour”. To pierwsza okładka od czasu porodu. W wywiadzie aktorka opowiedziała, jak z narzeczonym radzą sobie z obowiązkami rodziców.

Olga Frycz to popularna aktorka, znana między innymi z roli Alicji Zduńskiej w „M jak Miłość”. Trzykrotnie była nominowana do nagrody Orłów za kreacje w „Weiser”, „Bożych skrawkach” oraz „Wszystko, co kocham”. Prywatnie od sierpnia 2018 roku jest zaręczona z Grzegorzem Sobieszkiem, instruktorem tajskiego boksu i producentem eventowym. We wrześniu 2018 roku na świat przyszło dziecko pary, córka Helena. Frycz po raz pierwszy od czasu porodu pojawiła się na okładce. W wywiadzie dla „Glamour” zdradziła, jak odnajduje się w roli mamy.

ZOBACZ: Zwolnienie lekarskie na żonę lub partnerkę po porodzie

olga-frycz-na-okladce-glamour
fot. Glamour Polska

Olga Frycz opowiada o macierzyństwie

Olga przyznała, że po porodzie jej życie nabrało zupełnie nowego tempa.

– Życie wymaga ode mnie lepszej organizacji, mam ogromne poczucie odpowiedzialności za drugą osobę. Decyzje, które podejmuję, nie dotyczą już tylko mnie, ale każda z nich w mniejszym lub większym stopniu wpływa też na moją córkę.

ZOBACZ: Olga Frycz żałuje, że zabrała córkę w podróż samochodem

Jednak czas spędzany z córką jest dla aktorki wyjątkowy. Żałuje jedynie, że ciąża miała wpływ na jej figurę. Planuje jednak powrót do sportu i zadbanie o sylwetkę.

– Po porodzie na chwilę zapomniałam o sobie i swoich potrzebach, swój czas poświęciłam wyłącznie dziecku. Teraz Helena ma sześć miesięcy, a ja czuję, że to ten moment, kiedy mogę zacząć myśleć też o sobie. Chcę wrócić do formy, do mojego dawnego ciała, to dla mnie bardzo ważne. [...] Nigdy nie miałam perfekcyjnego ciała, ale byłam wysportowana. I tego teraz mi najbardziej brakuje. [...] Przeszkadzają mi nadmiarowe kilogramy, chociaż wiem, że to naturalna kolej rzeczy.

Olga to nie jedyna aktorka, która w ostatnim czasie została mamą. 20 lutego przyszło na świat pierwsze dziecko Joanny Kulig.

RadioZET.pl/gala.pl/MF