Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Olga Frycz na okładce „Glamour”. To jej pierwsza sesja po ciąży

14.03.2019 12:46

Olga Frycz pojawiła się na okładce „Glamour”. To pierwsza okładka od czasu porodu. W wywiadzie aktorka opowiedziała, jak z narzeczonym radzą sobie z obowiązkami rodziców.

Olga Frycz na okładce „Glamour”. To jej pierwsza sesja po ciąży fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Olga Frycz to popularna aktorka, znana między innymi z roli Alicji Zduńskiej w „M jak Miłość”. Trzykrotnie była nominowana do nagrody Orłów za kreacje w „Weiser”, „Bożych skrawkach” oraz „Wszystko, co kocham”. Prywatnie od sierpnia 2018 roku jest zaręczona z Grzegorzem Sobieszkiem, instruktorem tajskiego boksu i producentem eventowym. We wrześniu 2018 roku na świat przyszło dziecko pary, córka Helena. Frycz po raz pierwszy od czasu porodu pojawiła się na okładce. W wywiadzie dla „Glamour” zdradziła, jak odnajduje się w roli mamy.

ZOBACZ: Zwolnienie lekarskie na żonę lub partnerkę po porodzie

olga-frycz-na-okladce-glamour fot. Glamour Polska

Olga Frycz opowiada o macierzyństwie

Olga przyznała, że po porodzie jej życie nabrało zupełnie nowego tempa.

– Życie wymaga ode mnie lepszej organizacji, mam ogromne poczucie odpowiedzialności za drugą osobę. Decyzje, które podejmuję, nie dotyczą już tylko mnie, ale każda z nich w mniejszym lub większym stopniu wpływa też na moją córkę.

ZOBACZ: Olga Frycz żałuje, że zabrała córkę w podróż samochodem

Jednak czas spędzany z córką jest dla aktorki wyjątkowy. Żałuje jedynie, że ciąża miała wpływ na jej figurę. Planuje jednak powrót do sportu i zadbanie o sylwetkę.

– Po porodzie na chwilę zapomniałam o sobie i swoich potrzebach, swój czas poświęciłam wyłącznie dziecku. Teraz Helena ma sześć miesięcy, a ja czuję, że to ten moment, kiedy mogę zacząć myśleć też o sobie. Chcę wrócić do formy, do mojego dawnego ciała, to dla mnie bardzo ważne. [...] Nigdy nie miałam perfekcyjnego ciała, ale byłam wysportowana. I tego teraz mi najbardziej brakuje. [...] Przeszkadzają mi nadmiarowe kilogramy, chociaż wiem, że to naturalna kolej rzeczy.

Olga to nie jedyna aktorka, która w ostatnim czasie została mamą. 20 lutego przyszło na świat pierwsze dziecko Joanny Kulig.

RadioZET.pl/gala.pl/MF

Oceń