Zamknij

Ojciec dziecka Olgi Frycz skomentował jej ciążę. Padła imponująca deklaracja

11.06.2021 12:54
Olga Frycz
fot. VIPHOTO/East News

Olgi Frycz jest w drugiej ciąży, ale nie będzie wychowywać dziecka razem z jego ojcem. Aktorka może jednak liczyć na wsparcie byłego partnera, Grzegorza Sobieszka. Mężczyzna zadeklarował wsparcie. 

Olga Frycz od pewnego czasu bardziej niż z ról filmowych znana jest ze swojej działalności w social mediach. Gwiazda "Wszystko, co kocham" w 2018 roku urodziła córkę i została popularną instamamą, prowadzącą profil "To ja mama", poświęcony wyłącznie tematyce macierzyńskiej i działalności reklamowej. Córka Helena jest owocem związku Frycz z Grzegorzem Sobieszkiem. Aktorka i trener tajskiego boksu rozstali się jednak krótko po narodzinach dziecka.

10 czerwca Olga Frycz poinformowała, że jest w drugiej ciąży i spodziewa się córki. Aktorka nie ujawniła, kto jest ojcem dziecka, podkreśliła jednak, że pragnie samodzielnie wychowywać małą Zosię. 

Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór. Mam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, którym dziękuję, że nie oceniają negatywnie moich decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, ale wspierają mnie jeśli tylko tego potrzebuję - napisała Frycz. 

Zofia Zborowska w ciąży usłyszała przerażającą diagnozę. "Nie wiedział nikt"

Olga Frycz jest w drugiej ciąży. Jej były partner zadeklarował wsparcie 

Była gwiazda "M jak miłość" od wczoraj otrzymuje mnóstwo gratulacji i życzeń. Nie brakuje też ciepłych wpisów od przyjaciół, którzy obiecują, że przyszła mama zostanie przez nich należycie zadbana. Pod postem, w którym Olga Frycz ogłosiła ciążę, pojawił się także komentarz Grzegorza Sobieszka. Były narzeczony aktorki i ojciec jej pierwszej córki przypomniał, że niezależne od sytuacji zawsze służy swoim wsparciem. 

Hela na bank będzie supersiostrą, a ty jesteś supermamą, bo jesteś bardzo, bardzo dzielna, nawet jak jesteś sama w trudnych życiowo sytuacjach. I tak jak mówiłem wiele razy, zawsze (!) możesz na mnie liczyć - napisał Grzegorz Sobieszek. 

Olga Frycz nie omieszkała podziękować mu za piękne słowa. 

Dziękuję, Grzesiu, jesteś superprzyjaciel i będziesz fajnym wujkiem, hehe - odpisała ciężarna aktorka. 

Jak widać, relacje między były narzeczonymi wciąż są bardzo dobre. Grzegorz Sobieszek od początku aktywnie uczestniczy w wychowywaniu małej Helenki i chętnie spędza czas razem z córką w towarzystwie Olgi Frycz. 

Małgorzata Socha komentuje doniesienia o czwartej ciąży. Rozwiała wątpliwości