Zamknij

Olga Frycz zmieniła fryzurę. Teraz jest blondynką [FOTO]

15.07.2020 11:19
Olga Frycz zmieniła fryzurę. Teraz jest blondynką [FOTO]
fot. Viphoto/ East News

Olga Frycz zmieniła fryzurę. Gwiazda postanowiła odświeżyć kolor włosów i postawiła na modny i ponadczasowy blond. Efektami metamorfozy pochwaliła się na Instagramie. Jak wyszło?

Olga Frycz zmieniła kolor włosów. Teraz jest blondynką

Olga Frycz postanowiła odświeżyć fryzurę. Gwiazda znacznie rozjaśniła włosy, uzyskując blond kolor. Efektami metamorfozy pochwaliła się oczywiście na Instagramie. Trzeba przyznać, że ta zmiana wyszła bardzo naturalnie. Zresztą Olga na co dzień bardzo często stawia na naturalny look, prezentując make up, no make up oraz luźny styl.

"Zanim przejdę do tematów na maksa poważnych, chciałam pochwalić się sesją zdjęciową,którą zrobiłyśmy razem z Mają Bohosiewicz (...). My modelki... wiadomo. Chciałam również pochwalić się moją nową fryzurą. Totalne cięcie plus kolor (marzyłam o naturalnych refleksach i mam)" - napisała Olga Frycz obok zdjęcia, na którym prezentuje nową fryzurę. Fanom ta zmiana bardzo przypadła do gustu, komplementując gwiazdę oczywiście na Instagramie.

"Olga, wyglądasz przecudnie", "fantastycznie", "nie poznałam, piękna","wow" - komplementowali fani.

Olga Frycz: Prywatnie mama córeczki Helenki

Olga Frycz na co dzień spełnia się jako zapalona influencerka i mama 2-letniej córeczki Helenki. Olga poza profilem na Instagramie "To ja Frycz" prowadzi również profil "To ja mama", na którym porusza tematy związane z wychowaniem dziecka. Ojcem dziecka Frycz jest jej były już partner - Grzegorz Sobieszek.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl