Zamknij

Olga Kalicka bierze ślub! Ceremonia już niebawem

Redakcja
05.09.2018 13:58
Olga Kalicka
fot. Instagram

Olga Kalicka po raz kolejny zaskoczyła fanów. Najpierw informacja o tym, że jest w ciąży, teraz wieść o planowanym szybkim ślubie. Ceremonia ma się odbyć już za kilka miesięcy.

Aktorka „Rodzinki.pl”, Olga Kalicka, zaledwie kilka dni temu ogłosiła, że spodziewa się dziecka, a teraz na jej temat pojawiają się kolejne sensacyjne wieści. Jak informuje „Fakt”, gwiazda zamierza już wkrótce stanąć na ślubnym kobiercu. Okazuje się, że wiadomość o dziecku tak wiele zmieniła w życiu jej i jej partnera – Czarka – że zaczęli rozmawiać o ślubie. I doszli do wniosku, że chcą się pobrać.

Olga Kalicka: ślub wkrótce

Swoją gotowość do założenia rodziny Kalicka deklarowała już w 2015 roku. Przyznała, że choć ma dopiero 22 lata, to jednak czuje się na siłach, by mieć męża i dzieci. Teraz, po kilku latach widać, że chce już tamte zamiary wprowadzić w życie. Podobno Olga i Czarek chcą wziąć ślub kościelny, a ceremonię planują w przyszłym roku. Na ślub cywilny zdecydują się jednak dużo szybciej, jeszcze w tym roku. Nie łączą dwóch ceremonii, bo obydwoje chcieliby mieć duże wesele, a tego nie uda im się zorganizować w ciągu kilku miesięcy.

Dodajmy, że aktorka – w odróżnieniu od wielu innych gwiazd – dość długo zwlekała z ujawnieniem informacji o swojej ciąży. Jest już w piątym miesiącu i być może już niebawem ktoś wreszcie dostrzegłby jej ciążowy brzuch. Nic dziwnego, że Kalicka nie chciała dłużej czekać.

Przyszłym rodzicom życzymy wszystkiego dobrego – zarówno na rodzicielskiej, jak i małżeńskiej ścieżce.

RadioZET.pl/Fakt/SA