Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Olga Kalicka bierze ślub! Ceremonia już niebawem

05.09.2018 13:58

Olga Kalicka po raz kolejny zaskoczyła fanów. Najpierw informacja o tym, że jest w ciąży, teraz wieść o planowanym szybkim ślubie. Ceremonia ma się odbyć już za kilka miesięcy.

Olga Kalicka fot. Instagram

Aktorka „Rodzinki.pl”, Olga Kalicka, zaledwie kilka dni temu ogłosiła, że spodziewa się dziecka, a teraz na jej temat pojawiają się kolejne sensacyjne wieści. Jak informuje „Fakt”, gwiazda zamierza już wkrótce stanąć na ślubnym kobiercu. Okazuje się, że wiadomość o dziecku tak wiele zmieniła w życiu jej i jej partnera – Czarka – że zaczęli rozmawiać o ślubie. I doszli do wniosku, że chcą się pobrać.

Olga Kalicka: ślub wkrótce

Swoją gotowość do założenia rodziny Kalicka deklarowała już w 2015 roku. Przyznała, że choć ma dopiero 22 lata, to jednak czuje się na siłach, by mieć męża i dzieci. Teraz, po kilku latach widać, że chce już tamte zamiary wprowadzić w życie. Podobno Olga i Czarek chcą wziąć ślub kościelny, a ceremonię planują w przyszłym roku. Na ślub cywilny zdecydują się jednak dużo szybciej, jeszcze w tym roku. Nie łączą dwóch ceremonii, bo obydwoje chcieliby mieć duże wesele, a tego nie uda im się zorganizować w ciągu kilku miesięcy.

Dodajmy, że aktorka – w odróżnieniu od wielu innych gwiazd – dość długo zwlekała z ujawnieniem informacji o swojej ciąży. Jest już w piątym miesiącu i być może już niebawem ktoś wreszcie dostrzegłby jej ciążowy brzuch. Nic dziwnego, że Kalicka nie chciała dłużej czekać.

Przyszłym rodzicom życzymy wszystkiego dobrego – zarówno na rodzicielskiej, jak i małżeńskiej ścieżce.

RadioZET.pl/Fakt/SA

Oceń