Zamknij

Olga Kalicka wraca do TVP. Gwiazda "Rodzinki.pl" zagra w nowej produkcji

Maciej Friedrich
30.03.2020 12:37
Olga Kalicka wraca do TVP. Gwiazda "Rodzinki.pl" zagra w nowej produkcji
fot. Instagram:@olgakalicka

Według medialnych doniesień Olga Kalicka doskonale znana widzom z "Rodzinki.pl" miała dostać nową pracę. Zobaczymy ją w innym popularnym serialu Telewizji Polskiej. Kiedy możemy spodziewać się pierwszych odcinków z jej udziałem?

Olga Kalicka to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Niewiele osób pamięta, że na ekranie debiutowała w 2003 roku w "Na Wspólnej", na swoim koncie ma także rolę w "Plebanii". Jednak prawdziwą rozpoznawalność, podobnie jak Julii Wieniawie i Wiktorii Gąsiewskiej, przyniosła jej kreacja w "Rodzince.pl".

Fani "Rodzinki.pl" nie kryli smutku, gdy okazało się, że serial znika z ramówki Telewizji Polskiej po 9 latach. Po 3 latach zakończyła się także przygoda Olgi Kalickiej z serialem "M jak Miłość", gdzie wcielała się w Justynę Górską, narzeczoną Franka Zarzyckiego. Na szczęście, jak informuje "Super Express", Kalicka nie zniknie z produkcji Telewizji Polskiej. Aktorka miała otrzymać nową propozycję.

Olga Kalicka w kolejnym serialu TVP? Aktorka miała otrzymać nową rolę

W związku z pandemią koronawirusa stacje telewizyjne zawiesiły prace nad częścią programów i seriali. Taki los spotkał między innymi "Taniec z gwiazdami", fani bali się o losy "M jak Miłość". Według informacji "Super Expressu", gdy na ekrany powróci emitowany na antenie TVP1 serial "O mnie się nie martw", na ekranie zobaczymy Olgę Kalicką. Gwiazda "Rodzinki.pl" miała otrzymać angaż i ma pozostać w produkcji na dłużej.

- Olga zagra klientkę kancelarii Marcina Kaszuby, która namiesza w życiu dotychczasowych bohaterów. Aktorka najprawdopodobniej pozostanie w serialu na dłużej - miał zdradzić "Super Expressowi" jeden z pracowników produkcji Telewizji Polskiej.

Miejmy nadzieję, że Olga jak najszybciej pojawi się na ekranie.

Zagłosuj

Oglądasz "O mnie się nie martw"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF