Zamknij

Olga Kalicka jest w ciąży! „Zaczynam nowy etap”

Redakcja
03.09.2018 14:10
Olga Kalicka
fot. Instagram

Aktorka serialu „Rodzinka.pl”, Olga Kalicka, poinformowała fanów o tym, że zostanie mamą. „Ja też zaczynam nowy etap” – napisała.

25-letnia Olga Kalicka ogłosiła na Instagramie bardzo ważną wiadomość. Aktorka bez zbędnego owijania w bawełnę i tajemniczości poinformowała, że niebawem zostanie mamą. Przy zdjęciu, na którym widać ją i jej partnera, Kalicka napisała:

„Jutro rozpoczyna się rok szkolny. Dla wielu to nowy etap życia, nowa droga, więc życzę by była owocna i piękna! Ja też zaczynam nowy etap. Zostanę wkrótce po raz pierwszy mamą i za parę lat również wrócę do szkoły, ale już w innej roli. Póki co pokazuję Wam zdjęcie z perspektywy małego człowieka, który rośnie w moim brzuszku. Czekamy na Ciebie... Rodzice!”

Pod zdjęciem pojawiło się tysiące komentarzy z gratulacjami. Internautki z ogromną ekscytacją podeszły do tej nowiny. Niektóre zauważyły, że patrząc na inne gwiazdy show-biznesu, dojść można do wniosku, że zwykle okres macierzyństwa odkładają na nieco późniejsze lata. Na przykład 39-letnia Joanna Krupa cały czas rozważa tę decyzję, ale boi się, że przytyje.

Jak widać, Oldze Kalickiej niestraszne dodatkowe kilogramy, bo po prostu chce już sprawdzić się w roli matki.

Przyszłym rodzicom życzymy więc wytrwałości i pomyślności.

RadioZET.pl/SA