Zamknij

Olga Kalicka na zdjęciu z narzeczonym i synkiem

Redakcja
08.02.2019 12:47
Olga Kalicka na zdjęciu z narzeczonym i synkiem
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Olga Kalicka niedawno po raz pierwszy została mamą. Wraz z narzeczonym cieszyła się z przyjścia na świat swojego synka. Postanowiła opublikować w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widzimy obu jej ukochanych mężczyzn.

Olga Kalicka z pewnością nie może narzekać na nudę, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Jedna z gwiazd „Rodzinki.pl” i „M jak Miłość” cieszy się coraz większą popularnością i dzieli ze swoimi fanami nowymi, radosnymi informacjami. We wrześniu zdradziła, że spodziewa się dziecka i zamierza wziąć ślub ze swoim ukochanym, Cezarym Nowakiem. 18 stycznia 2019 roku na świat przyszedł jej syn. Aktorka nie kryła ogromnej radości, a swoim fankom polecała jeden ze szpitali położniczych. Z kolei zaledwie 4 dni temu fani gratulowali jej pięknego pierścionka zaręczynowego. Syn jest dla rodziców całym światem, co doskonale widać na fotografii, jaką Kalicka opublikowała w środę.

Olga Kalicka na zdjęciu z synem i narzeczonym

Aktorka po porodzie dzieliła się z internautami zdjęciami z dzieckiem, jednak brakowało na nich ojca chłopca. Teraz możemy podziwiać świeżo upieczoną rodzinę w komplecie. Na uroczym zdjęciu widzimy Olgę i Cezarego, który trzyma w objęciach syna. Para podziękowała fanom za ciepłe słowa i gratulacje. Co ciekawe, Olga poinformowała, że jest zaręczona od zeszłego roku. Wcześniej jednak na jej palcu nie było widać pierścionka.

„Dziękujemy za wszystkie gratulacje z okazji zaręczyn, ale... są nieco spóźnione. Miały miejsce w zeszłym roku! Całujemy Was, życząc długiej, spokojnej nocy! My to sobie raczej nie pośpimy!”

Fanki Olgi nie szczędziły jej pozytywnych komentarzy i chętnie dzieliły się spostrzeżeniami na temat macierzyństwa.

Olga Kalicka na zdjęciu z synem i narzeczonym
fot. Instagram:@olgakalicka

ZOBACZ: Dlaczego dzieci nie powinny zasypiać w pobliżu smartfona?

„Definicja szczęścia i miłości na jednym obrazku. Gratulujemy zostania rodzicami, życzymy samych cudownych chwil w tym magicznym, rodzicielskim okresie”.

„Olga wszystko da się przeżyć. U nas pół roku był krzyk można powiedzieć dniami i nocami”.

„U Nas już prawie 7 miesięcy i całe szczęście od 6 miesięcy śpimy całą noc! Wszystkiego dobrego !”

Z takim wsparciem i ilością dobrych słów Oldze i Cezaremu z pewnością będzie łatwiej przetrwać bezsenne noce.

RadioZET.pl