Zamknij

Olga Kalicka obcięła włosy. Fani komentują zdecydowaną zmianę fryzury

Redakcja
01.06.2018 12:38
Olga Kalicka
fot. Instagram

Olga Kalicka zdecydowała się na zmianę fryzury. Gwiazda serialu „Rodzinka.pl” z półdługich włosów zrobiła krótkie. Jak wygląda i co na to jej fani? Nie wszystkim się ta przemiana podoba.

Nowa fryzura Olgi Kalickiej

Choć gwiazda serialu „Rodzinka.pl” lubi eksperymentować z fryzurami, dotąd jednak zwykle chwaliła się delikatnymi metamorfozami. Tym razem postanowiła całkiem zmienić swoje włosy i... obcięła je na krótko. Niesforne, falujące kosmyki ułożyła w „artystyczny nieład”. Oto rezultat:

Zmiana fryzury aktorki od razu wywołała komentarze internautów. Niektórym metamorfoza przypadła do gustu, inni stwierdzają, że w dłuższych włosach zdecydowanie bardziej było Kalickiej do twarzy.

„Zepsułaś sobie włosy”, „Miałaś taką piękną fryzurę... szkoda”, „Świetnie wyglądasz ! Zmiana na plus” – piszą komentujący. A Tobie jak podoba się odmieniona aktorka?

Olga Kalicka urodziła się w 1993 roku w podwarszawskim Piasecznie. Grała już jako dziecko —  w wieku siedmiu lat wzięła udział w castingu do roli małej dziewczynki Marietty w serialu „Plebania” i od 2000 roku, przez 11 lat, występowała w tym serialu (do 2009 w roli Marietty, od 2011 w roli Kasi Cieplak). Od 2013 roku jest studentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Od niedawna jest aktorką warszawskiego Teatru Kwadrat.

RadioZET.pl/SA