Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Olga Kalicka obcięła włosy. Fani komentują zdecydowaną zmianę fryzury

01.06.2018 12:38

Olga Kalicka zdecydowała się na zmianę fryzury. Gwiazda serialu „Rodzinka.pl” z półdługich włosów zrobiła krótkie. Jak wygląda i co na to jej fani? Nie wszystkim się ta przemiana podoba.

Olga Kalicka fot. Instagram

Nowa fryzura Olgi Kalickiej

Choć gwiazda serialu „Rodzinka.pl” lubi eksperymentować z fryzurami, dotąd jednak zwykle chwaliła się delikatnymi metamorfozami. Tym razem postanowiła całkiem zmienić swoje włosy i... obcięła je na krótko. Niesforne, falujące kosmyki ułożyła w „artystyczny nieład”. Oto rezultat:

Zmiana fryzury aktorki od razu wywołała komentarze internautów. Niektórym metamorfoza przypadła do gustu, inni stwierdzają, że w dłuższych włosach zdecydowanie bardziej było Kalickiej do twarzy.

„Zepsułaś sobie włosy”, „Miałaś taką piękną fryzurę... szkoda”, „Świetnie wyglądasz ! Zmiana na plus” – piszą komentujący. A Tobie jak podoba się odmieniona aktorka?

Olga Kalicka urodziła się w 1993 roku w podwarszawskim Piasecznie. Grała już jako dziecko —  w wieku siedmiu lat wzięła udział w castingu do roli małej dziewczynki Marietty w serialu „Plebania” i od 2000 roku, przez 11 lat, występowała w tym serialu (do 2009 w roli Marietty, od 2011 w roli Kasi Cieplak). Od 2013 roku jest studentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Od niedawna jest aktorką warszawskiego Teatru Kwadrat.

RadioZET.pl/SA

Oceń