Zamknij

Olga Kalicka odwołała ślub. Dlaczego aktorka podjęła taką decyzję?

16.06.2020 14:28
Olga Kalicka odwołała ślub. Dlaczego aktorka podjęła taką decyzję?
fot. Piotr Molecki/ East News

Olga Kalicka w tym roku miała wziąć ślub i wyprawić huczne wesele. Jak się okazuje, gwiazda "Rodzinki.pl" postanowiła odwołać uroczystość. Skąd taka decyzja?

Olga Kalicka odwołała ślub. Co jest powodem decyzji aktorki?

Olga Kalicka marzyła, aby w tym roku poślubić swojego ukochanego- Cezarego. Niestety, plany zamążpójścia będą musiały poczekać. W związku z pandemią koronawirusa gwiazda i jej partner odwołali ślubne plany. Choć wesela można organizować do 150 osób, Olga i jej partner chcieli zaprosić 200 osób. Dodatkowo część rodziny jej ukochanego mieszka w USA, a jak wiadomo, ich przyjazd w dobie koronawirusa byłby utrudniony.

"Olga chce zaprosić na wesele 200 osób, a tak liczne zgromadzenia na razie nie są możliwe. Co więcej, część rodziny jej partnera Cezarego mieszka w USA, więc ich przyjazd byłby utrudniony" - czytamy we "Fleszu".

Olga Kalicka jest zapracowaną młodą mamą, która z powodzeniem łączy zawodowe obowiązki z wychowaniem dziecka. W 2019 roku aktorka "Rodzinki.pl" przywitała na świecie synka Aleksego. Niedawno piękna aktorka weszła na plan filmu "Dziewczyny z Dubaju", w którym zagra razem z m.in. Katarzyną Figurą, Janem Englertem i Pauliną Gałązką. Olga gra też w spektaklach warszawskiego Teatru Kwadrat.

Cezary Nowak: Kim jest partner Olgi Kalickiej?

Partnerem aktorki jest Cezary Nowak, wieloletni przyjaciel ze szkoły. Poznali się jeszcze gimnazjum, jednak później zerwali kontakt, gdy Cezary wyjechał na studia do USA. Gdy wrócił do Polski, połączyło go z Olgą gorące uczucie.

RadioZet.pl/ Flesz.pl

Posłuchaj podcastu