Zamknij

Olga Kalicka pokazała się bez makijażu. Tak naprawdę wygląda twarz 26-letniej gwiazdy "Rodzinki.pl"

Judyta Wanicka
12.09.2019 17:30
Olga Kalicka
fot. Jan Bielecki/EASTNEWS

Tak wygląda Olga Kalicka bez makijażu. Aktorka znana z "Rodzinki.pl" opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w naturalnym wydaniu. Fani nie kryją zaskoczenia prawdziwym wyglądem młodej gwiazdy. Powinna pokazywać się tak częściej?

Olga Kalicka znana z seriali "Rodzinka.pl" i "M jak miłość" zaskoczyła fanów zdjęciem, na którym pozuje bez makijażu. 26-latka uznawana jest za jedną z najatrakcyjniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Od natury dostała wszystko to, o czym marzy większość kobiet i potrafi umiejętnie podkreślić walory swojej urody. Jednak wielbiciele ślicznej gwiazdy rzadko mają okazję oglądać ją w naturalnym wydaniu. Na celebryckich imprezach oraz w programach telewizyjnych Kalicka zawsze pojawia się w perfekcyjnie wykonanym makijażu. Nic więc dziwnego, że zdjęcia, na których Olga Kalicka pozuje bez makeupu, zawsze wywołują olbrzymie poruszenie wśród fanów.

Olga Kalicka pozuje bez makijażu

O tym, jak Olga Kalicka prezentuje się bez makijażu, można przekonać się oglądając jej zdjęcia na Instagramie. Serialowa gwiazda lubi od czasu do czasu zaprezentować się fanom w typowo domowej odsłonie. Zwłaszcza odkąd została mamą częściej stawia na swobody wygląd, a na jej profilu zaczęło pojawiać się więcej zdjęć w wersji sauté. Czy taki widok serialowej dziewczyny Macieja Musiała rozczarowuje? Wystarczy rzucić okiem na komentarze fanów...

Olga Kalicka właśnie po raz kolejny pochwaliła się swoją naturalną urodą. Na najnowszej fotografii  26-letnia piękność zrezygnowała z podkreślenia oczu i retuszu niedoskonałości cery. Nie przejmowała się również rozwichrzonymi włosami. Widok naturalnej Olgi Kalickiej wprawił w osłupienie fanów. Internauci nie kryli zaskoczenia, że młoda mama tak rewelacyjnie prezentuje się bez makijażu.

Piękna, naturalna i dziewczęca. Wyglądasz ślicznie! 

Jesteś cudowna w każdym wydaniu. Z makijażem czy bez, zawsze piękna. Tak trzymaj! - piszą zachwycone fanki.

Zgadzacie się?

Zagłosuj

Czy Olga Kalicka dobrze wygląda bez makijażu?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw