Zamknij

Olga Kalicka pokazała spory dekolt i zmysłową stylizację. Rzadko tak wygląda na co dzień

Sylwia Wamej
29.01.2020 19:58
Olga Kalicka
fot. Instagram.com/ Olga Kalicka

Olga Kalicka opublikowała fotografię, na której pozuje w bardzo zmysłowej stylizacji, odsłaniając dekolt.  Choć fani są zachwyceni jej wyglądem, okazuje się, że taka kreacja powstała na potrzeby spektaklu.

Olga Kalicka w zmysłowej stylizacji. Gwiazda odsłoniła dekolt

Olga Kalicka, choć lubi bawić się modą, na co dzień stawia raczej na luz w stylizacjach. Tym bardziej że jest młodą mamą, dla której wygoda jest najważniejsza na co dzień. Tym razem zaskoczyła jednak swoich fanów zmysłową stylizacją. Gwiazda "Rodzinki.pl" na jednym z najnowszych zdjęć na Instagramie odsłoniła biust, prezentując pokaźny dekolt. Uwagę zwraca również mocny, zadziorny makijaż i skórzane, rockowe spodnie.

Jak się okazuje, ta zmysłowa stylizacja to kostium do spektaklu "Nie książka zdobi człowieka" Teatru Kwadrat. "Przedstawiam Wam MAGGIE SWEET - nową postać w @teatr_kwadrat w spektaklu „Nie książka zdobi człowieka”!" - napisała aktorka.

Pod fotografią Olgi Kalickiej jak zwykle nie zabrakło komentarzy fanów. "Tak wygląda młoda mama" - skomentowała jedna z fanek.

Olga Kalicka w styczniu 2019 roku została mamą

Olga Kalicka w styczniu 2019 roku po raz pierwszy została mamą. 26-letnia aktorka i jej ukochany Cezary wspólnie wychowują synka Aleksa.

Zagłosuj

Lubisz chodzić do teatru?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW