Zamknij

Olga Kalicka świętuje urodziny dziecka. Pokazała wzruszające zdjęcie [FOTO]

Maciej Friedrich
15.01.2020 16:06
Olga Kalicka świętuje urodziny dziecka. Pokazała wzruszające zdjęcie [FOTO]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER / EAST NEWS

Olga Kalicka, gwiazda "Rodzinki.pl", świętowała pierwszy rok życia ukochanego synka. Z tej okazji postanowiła podzielić się radością z fanami. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym karmi dziecko piersią oraz emocjonalny wpis. Fani aktorki nie kryli wzruszenia.

Olga Kalicka to popularna aktorka, która zadebiutowała w 2003 roku rolą w "Na Wspólnej", jednak największą popularność przyniosła jej kreacja Magdy, ukochanej Tomka Boskiego w "Rodzince.pl". Od 2016 roku możemy także oglądać ją jako Justynę w "M jak Miłość".

Oldze powodzi się także w życiu prywatnym. Aktorka jest zaręczona z Cezarym Nowakiem, a 14 stycznia 2019 roku powitała na świecie pierwsze dziecko, syna Aleksego. Kalicka nie ukrywa radości związanej z macierzyństwem i chętnie dzieli się nią z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Z okazji pierwszych urodzin synka opublikowała wyjątkowo wzruszający wpis.

 Olga Kalicka zdradziła szczegóły porodu. Poleciła fankom jeden ze szpitali  

Olga Kalicka karmi piersią na zdjęciu. Świętuje urodziny synka

14 stycznia na profilu Olgi Kalickiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka karmi ukochanego synka piersią. Aktorka zamieściła także emocjonalny wpis, w którym opowiada o porodzie i macierzyństwie.

- 14.01.2019, nigdy nie zapomnę tego dnia. Po 11 godzinach wchodzenia na Mont Everest na świecie pojawił się Aleksy. Jak sobie pomyślę, ile razy przez ten rok płakałam i śmiałam się równocześnie z nadmiaru hormonów, szczęścia i obaw „czy jestem wystarczająco dobrą mamą”. Dziś wzruszam się i wracam myślami do tych pierwszych dni razem, nie mogąc wciąż sklecić nic mądrego. Wiem jedno. Jestem szczęśliwa - czytamy.

Olga pochwaliła także swojego męża.

- Zrobione przez Cezarego Nowaka, z którego jestem bardzo dumna. Jest świetnym tatą, a przez ten rok wiele razy udowodnił mi, że rzeczy niemożliwe „załatwia od ręki”.

Małemu Aleksemu życzymy wszystkiego najlepszego.

 Olga Kalicka o ciemnych stronach ciąży: „Wyżera mózg”

Zagłosuj

Oglądasz "Rodzinkę.pl"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF