Zamknij

Olga Kalicka przeszła metamorfozę. Gwiazda zmieniła kolor włosów [FOTO]

10.06.2020 10:07
Olga Kalicka przeszła metamorfozę. Gwiazda zmieniła kolor włosów [FOTO]
fot. Marcin Wziontek/ East News

Olga Kalicka przeszła metamorfozę. Gwiazda zmieniła kolor włosów, zdradzając przy okazji, że szykuje się do nowej roli. Fani obstawiają, że chodzi o film "Dziewczyny z Dubaju". Jak Olga prezentuje się w nowym wizerunku?

Olga Kalicka przeszła metamorfozę. Zmieniła kolor włosów [FOTO]

Olga Kalicka przyzwyczaiła swoich fanów do jasnego blondu, który świetnie pasował do jej jasnej karnacji. Teraz gwiazda "Rodzinki.pl" przeszła metamorfozę i zmieniła kolor na brązowy. Taka zmiana wiąże się z nowym projektem, w którym już niedługo Olga weźmie udział.

"Wszystko za sprawą nowego projektu, który zacznie się już niedługo" - napisała tajemniczo 26-letnia aktorka. Jeden z fanów zasugerował, że może chodzić o film "Dziewczyny z Dubaju" w reżyserii Marii Sadowskiej, której produkcją zajmuje się Dorota Rabczewska. Olga Kalicka nie potwierdziła na razie tej informacji.

Fanom pięknej aktorki metamorfoza przypadła do gustu i w komentarzach obsypali ją komplementami. "Pięknie", "ładnemu we wszystkim ładnie",  "świetnie wyglądasz", "super kolorek" - pisali fani.

Olga Kalicka: Gdzie zagrała 26-letnia aktorka?

Olga Kalicka dała się poznać fanom jako sympatyczna Magda w serialu "Rodzinka.pl". Olga Kalicka na swoim koncie ma też role w takich produkcjach, jak m.in. "Na Wspólnej", "Ojciec Mateusz", "Plebania" oraz "M jak miłość". Od 2018 roku jest etatową aktorką warszawskiego Teatru Kwadrat. Współpracuje też z takimi teatrami jak m.in. Komedia, Capitol czy Rampa. Prywatnie jest mamą synka Aleksego, który przyszedł na świat w 2019 roku.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl