Olga Kalicka brunetką? Nowe zdjęcie na Instagramie

28.02.2018 08:48

Olga Kalicka, gwiazda serialu „Rodzinka.pl”, uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Ostatnio pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą. Jak wygląda jako brunetka? Fani są podzieleni.

Olga Kalicka z blond włosami fot. Archiwum Radio ZET

Olga Kalicka z nową fryzurą na Instagramie

Olga Kalicka, która kojarzona jest głównie z roli Magdy w popularnym serialu „Rodzinka.pl”, zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym ma zupełnie inną fryzurę. Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów.

„Wyglądasz cudnie. Chyba w każdym kolorze wyglądałabyś bosko”, „Udana metamorfoza”, „Piękna przemiana”, „Lepiej w blondzie” — można przeczytać we wpisach umieszczonych pod zdjęciem.

Nowa fryzura to jedynie chwilowa metamorfoza — do roli. My zresztą wolimy Olgę w jak najbardziej naturalnym wydaniu.

Przypomnijmy, że Olga Kalicka przyszła na świat w 1993 roku w podwarszawskim Piasecznie. Grała już jako dziecko —  w wieku siedmiu lat wzięła udział w castingu do roli małej dziewczynki Marietty w serialu „Plebania” i od 2000 roku, przez 11 lat, występowała w tym serialu (do 2009 w roli Marietty, od 2011 w roli Kasi Cieplak).

Olga od 2013 roku jest studentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. W 2016 roku brała udział w szóstej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Jej partnerem tanecznym był Rafał Maserak, z którym zajęła drugie miejsce. W styczniu 2018 roku Olga Kalicka została aktorką warszawskiego Teatru Kwadrat.

RadioZET.pl/SI

Oceń