Zamknij

Olga Kalicka brunetką? Nowe zdjęcie na Instagramie

Redakcja
28.02.2018 08:48
Olga Kalicka z blond włosami
fot. Archiwum Radio ZET

Olga Kalicka, gwiazda serialu „Rodzinka.pl”, uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Ostatnio pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą. Jak wygląda jako brunetka? Fani są podzieleni.

Olga Kalicka z nową fryzurą na Instagramie

Olga Kalicka, która kojarzona jest głównie z roli Magdy w popularnym serialu „Rodzinka.pl”, zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym ma zupełnie inną fryzurę. Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów.

„Wyglądasz cudnie. Chyba w każdym kolorze wyglądałabyś bosko”, „Udana metamorfoza”, „Piękna przemiana”, „Lepiej w blondzie” — można przeczytać we wpisach umieszczonych pod zdjęciem.

Nowa fryzura to jedynie chwilowa metamorfoza — do roli. My zresztą wolimy Olgę w jak najbardziej naturalnym wydaniu.

Przypomnijmy, że Olga Kalicka przyszła na świat w 1993 roku w podwarszawskim Piasecznie. Grała już jako dziecko —  w wieku siedmiu lat wzięła udział w castingu do roli małej dziewczynki Marietty w serialu „Plebania” i od 2000 roku, przez 11 lat, występowała w tym serialu (do 2009 w roli Marietty, od 2011 w roli Kasi Cieplak).

Olga od 2013 roku jest studentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. W 2016 roku brała udział w szóstej emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Jej partnerem tanecznym był Rafał Maserak, z którym zajęła drugie miejsce. W styczniu 2018 roku Olga Kalicka została aktorką warszawskiego Teatru Kwadrat.

RadioZET.pl/SI