Zamknij

Olga Kalicka zaręczona. Aktorka pochwaliła się pierścionkiem

Redakcja
04.02.2019 11:06
Olga Kalicka zaręczona. Aktorka pochwaliła się pierścionkiem
fot. Instagram:@olgakalicka

Olga Kalicka i jej partner Cezary Nowak niedawno powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Zakochani postanowili także wziąć ślub. W niedzielę aktorka opublikowała zdjęcie, na którym chwali się zaręczynowym pierścionkiem.

Olga Kalicka, jedna z gwiazd „Rodzinki.pl” oraz „M jak Miłość”, nie może narzekać na emocje zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. We wrześniu 2018 roku poinformowała fanów, że jest w ciąży, a 18 stycznia 2009 pochwaliła się zdjęciem pierwszego dziecka. Wraz ze swoim partnerem Cezarym Nowakiem powitali na świecie syna. Para zdradziła również, że ma w planach ślub, który miał odbyć się w ciągu kilku miesięcy. Olga już kilka lat temu zdradziła w wywiadzie, że jest gotowa na założenie rodziny. Jednak aby tradycji stało się zadość, na palcu przyszłej panny młodej powinien pojawić się zaręczynowy pierścionek. Oczywiście Cezary stanął na wysokości zadania, czym aktorka pochwaliła się w niedzielę na swoim profilu na Instagramie.

ZOBACZ: Olga Kalicka zdradziła szczegóły porodu. Poleciła jeden ze szpitali

Olga Kalicka
fot. Instagram:@olgakalicka

Olga Kalicka z pierścionkiem zaręczynowym

Na profilu Olgi pojawiła się z pozoru niewinna fotografia z sobotniego spaceru. Jednak wyraźnie widać na niej, jak szczęśliwa Kalicka eksponuje palec, na którym znajduje się pierścionek. Oczywiście fani zasypali zakochanych komentarzami, w których gratulują im decyzji o wspólnym życiu. Pojawiły się nawet opinie, że para jest już po ślubie cywilnym.

„Kochani z całego serca gratulujemy i cieszymy się, że ten wyjątkowy pierścionek okazał się tym jedynym!”

„Zaręczyny czy ślub? I tak gratuluje”.

„Ślicznie wyglądacie. Piękna para z was”.

Oczywiście przyłączamy się do gratulacji i życzmy Oldze i Cezaremu wszystkiego dobrego.

Olga Kalicka z narzeczonym
fot. Instagram:@olgakalicka

RadioZET.pl/MF