Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Olga Kalicka zdradziła szczegóły porodu. Poleciła fankom jeden ze szpitali

29.01.2019 11:10

18 stycznia 2019 roku popularna aktorka Olga Kalicka została mamą. Postanowiła podzielić się z fanami szczegółami porodu i poleciła przyszłym mamom szpital, w którym sama rodziła syna.

Olga Kalicka zdradziła szczegóły porodu. Poleciła fankom jeden ze szpitali fot. Instagram:@olgakalicka

Olga Kalicka to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Urodzona w 1993 roku w Piasecznie Olga rozpoczęła swoją aktorską karierę rolą „Rudej” w serialu „Na Wspólnej”. Widzowie mogli oglądać ją również w „Ojcu Mateuszu”, „Plebanii” i „Prosto w serce”. Prawdziwym przełomem okazała się jednak rola Magdy, dziewczyny Tomka Boskiego w „Rodzince.pl”. Od tego momentu kariera Kalickiej nabrała rozpędu i pojawiły się nowe propozycje zawodowe. W 2016 roku aktorka wzięła udział w „Tańcu z gwiazdami” i zajęła drugie miejsce. W czerwcu ogłoszono, że Olga poprowadzi kolejną edycję show.

Olga Kalicka z synkiem fot. Instagram:@olgakalicka

2018 był dla Olgi przełomowy również ze względów osobistych. Na początku września aktorka poinformowała, że jest w ciąży. 18 stycznia pochwaliła się natomiast zdjęciem swojego pierwszego dziecka.

Już jest. Bezgraniczna miłość od pierwszej chwili. Cześć synu!” – napisała wtedy na Instagramie.

ZOBACZ: Joanna Kulig urodzi w USA? Namawia ją to tego inna gwiazda

Olga Kalicka zdradziła szczegóły porodu

Wczoraj świeżo upieczona mama opublikowała zdjęcie ze swoim synem. Przy okazji podzieliła się z fanami szczegółami porodu i poleciła przyszłym mamom szpital, w którym rodziła.

Nie wierzyłam, że kiedykolwiek powiem, że pobyt w szpitalu może wywoływać uśmiech, a jednak! Całym sercem polecam Wam Szpital im. Świętej Rodziny jako miejsce przywitania nowego członka rodziny! Opieka na najwyższym poziomie, a co najważniejsze cały personel był niezwykle miły i pomocny. Zatem jeżeli któraś z przyszłym mam jeszcze się waha, który szpital wybrać to ja namawiam na Pokój Narodzin na Madalińskiego 25!”

ZOBACZ: Nowe standardy opieki okołoporodowej

W korespondencji z fanami Olga wyznała także, że syna urodziła naturalnie, bez znieczulenia. W komentarzach fanki Kalickiej składały jej gratulacje oraz wymieniały się opiniami i własnymi doświadczeniami.

Olga Kalicka fot. Instagram:@olgakalicka

RadioZET.pl/MF

Oceń
Tagi