Zamknij

Olga Kalicka zdradziła szczegóły porodu. Poleciła fankom jeden ze szpitali

Redakcja
29.01.2019 11:10
Olga Kalicka zdradziła szczegóły porodu. Poleciła fankom jeden ze szpitali
fot. Instagram:@olgakalicka

18 stycznia 2019 roku popularna aktorka Olga Kalicka została mamą. Postanowiła podzielić się z fanami szczegółami porodu i poleciła przyszłym mamom szpital, w którym sama rodziła syna.

Olga Kalicka to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Urodzona w 1993 roku w Piasecznie Olga rozpoczęła swoją aktorską karierę rolą „Rudej” w serialu „Na Wspólnej”. Widzowie mogli oglądać ją również w „Ojcu Mateuszu”, „Plebanii” i „Prosto w serce”. Prawdziwym przełomem okazała się jednak rola Magdy, dziewczyny Tomka Boskiego w „Rodzince.pl”. Od tego momentu kariera Kalickiej nabrała rozpędu i pojawiły się nowe propozycje zawodowe. W 2016 roku aktorka wzięła udział w „Tańcu z gwiazdami” i zajęła drugie miejsce. W czerwcu ogłoszono, że Olga poprowadzi kolejną edycję show.

Olga Kalicka z synkiem
fot. Instagram:@olgakalicka

2018 był dla Olgi przełomowy również ze względów osobistych. Na początku września aktorka poinformowała, że jest w ciąży. 18 stycznia pochwaliła się natomiast zdjęciem swojego pierwszego dziecka.

Już jest. Bezgraniczna miłość od pierwszej chwili. Cześć synu!” – napisała wtedy na Instagramie.

ZOBACZ: Joanna Kulig urodzi w USA? Namawia ją to tego inna gwiazda

Olga Kalicka zdradziła szczegóły porodu

Wczoraj świeżo upieczona mama opublikowała zdjęcie ze swoim synem. Przy okazji podzieliła się z fanami szczegółami porodu i poleciła przyszłym mamom szpital, w którym rodziła.

Nie wierzyłam, że kiedykolwiek powiem, że pobyt w szpitalu może wywoływać uśmiech, a jednak! Całym sercem polecam Wam Szpital im. Świętej Rodziny jako miejsce przywitania nowego członka rodziny! Opieka na najwyższym poziomie, a co najważniejsze cały personel był niezwykle miły i pomocny. Zatem jeżeli któraś z przyszłym mam jeszcze się waha, który szpital wybrać to ja namawiam na Pokój Narodzin na Madalińskiego 25!”

ZOBACZ: Nowe standardy opieki okołoporodowej

W korespondencji z fanami Olga wyznała także, że syna urodziła naturalnie, bez znieczulenia. W komentarzach fanki Kalickiej składały jej gratulacje oraz wymieniały się opiniami i własnymi doświadczeniami.

Olga Kalicka
fot. Instagram:@olgakalicka

RadioZET.pl/MF