Zamknij

Olga Kurylenko pokonała koronawirusa: "Jestem już kompletnie zdrowa"

Sylwia Wamej
23.03.2020 14:38
Olga Kurylenko
fot. Adria Salido/ SIPIA/ East News

Olga Kurylenko podzieliła się z fanami krzepiącą informacją. Filmowa dziewczyna Jamesa Bonda zdradziła, że pokonała koronawirusa. "Kompletnie już wyzdrowiałam" - zaczęła swój wpis Olga Kurylenko na Instagramie.

Olga Kurylenko pokonała koronawirusa

Olga Kurylenko niedawno informowała swoich fanów, że jest zarażona koronawirusem. Gwiazda ze względu na przepełnienie w szpitalach osobami w ciężkim stanie, została odesłana do domu. Jak się okazuje, Oldze udało się pokonać chorobę, o czym poinformowała swoich fanów na Instagramie.

"Kompletnie już wyzdrowiałam! Podsumowując: Przez jeden tydzień czułam się całkiem słabo i spędziłam go głównie w łóżku, śpiąc, z wysoką gorączką i bólem głowy. W drugim tygodniu gorączka już zniknęła, ale pojawił się lekki kaszel i czułam się bardzo zmęczona. Pod koniec drugiego tygodnia czułam się już całkiem dobrze. Już prawie nie kaszlę, tylko trochę rano, ale później ten problem znika na resztę dnia! Wszystko ze mną w porządku! Teraz cieszę się czasem spędzonym z synem i mam czas, żeby trochę o tym wszystkim pomyśleć" - napisała 40-letnia aktorka na swoim Instagramie.

Przypomnijmy, że gwiazd zarażonych koronawirusem jest znacznie więcej. Należą do nich m.in. Tom Hanks, hiszpański tenor Placido Domingo oraz Indira Varma, aktorka znana z serialu "Gra o tron".

Olga Kurylenko. W jakich filmach grała ukraińska aktorka?

Olga Kurylenko to ukraińska modelka i aktorka. Przełomem w jej karierze była rola we francuskim thrillerze "W skórze węża" z 2006 roku.  W roku 2007 wystąpiła u boku amerykańskiego aktora Timothy’ego Olyphanta w filmie Hitman. Olga wystąpiła również w 22. części filmu o przygodach Jamesa Bonda pod tytułem 007 "Quantum of Solace".

Prywatnie Olga Kurylenko jest mamą syna - Alexandra Maxa Horatio, który przyszedł na świat w 2015 roku. Ojcem dziecka jest Max Benitz, partner gwiazdy.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia związane z koronawirusem?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZEt.pl/SW