Zamknij

Oliwia Bieniuk coraz bardziej podobna do Anny Przybylskiej?

Redakcja
29.06.2017 11:16
Oliwia Bieniuk coraz bardziej podobna do mamy
fot. Instagram

Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka - Oliwia - ma już 15 lat. Od dłuższego czasu obecna jest na Instagramie, gdzie publikuje swoje zdjęcia. Najnowsze pokazują, że staje się coraz bardziej podobna do swojej mamy.

Oliwia Bieniuk jest najstarszym dzieckiem Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. 15-latka chętnie dzieli się w sieci swoimi zdjęciami i wzbudza duże zainteresowanie internautów. Jej profil na Instagramie śledzi już prawie 13 tysięcy osób. Nic dziwnego, że każda nowa fotka nastolatki wywołuje sporo komentarzy.

Obserwatorzy Oliwii często też zastanawiają się, do kogo bardziej jest podobna: do taty czy do mamy. Jedno z niedawnych zdjęć pokazuje, że zdecydowanie przypomina Anię Przybylską.

"Wykapana mama", "Piękna jak mama" - komentują internauci pod różnymi fotkami Oliwii. Niektórzy jednak widzą w niej także rysy Jarosława Bieniuka i uważają, że córka jest "cudownym mixem rodziców". Niezależnie od tego, do kogo bardziej jest podobna, trzeba przyznać, że jest coraz piękniejszą dziewczyną.

Jak sądzicie?

RadioZET.pl/SA