Zamknij

Oliwia Bieniuk w nowej sesji zdjęciowej. Córka Anny Przybylskiej coraz bardziej przypomina mamę

Maciej Friedrich
21.08.2019 15:34
Oliwia Bieniuk w nowej sesji zdjęciowej. Córka Anny Przybylskiej coraz bardziej przypomina mamę
fot. Instagram:@oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, staje się coraz bardziej podobna do zmarłej mamy. Potwierdzają to efekty nowej sesji zdjęciowej, którymi 16-latka pochwaliła się w mediach społecznościowych. Internauci nie mogli wyjść z podziwu.

Oliwia Bieniuk jest najstarszą z trójki dzieci aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. Przyszła na świat w październiku 2002 roku, cztery lata przed bratem Szymonem i dziewięć lat przed Janem. Niestety, Anna przegrała walkę z nowotworem i zmarła w październiku 2014 roku, a Bieniuk sam musiał radzić sobie z wychowaniem dzieci. Piłkarz niejednokrotnie wspominał, że może liczyć na wsparcie Oliwii. Obecnie dziewczynka ma już 16 lat i powoli zaczyna planować własną karierę. Na swoim koncie ma już pierwszą rolę w filmie, jednak wydaje się, że bliższa jest jej kariera modelki. W mediach społecznościowych właśnie pojawiły się nowe zdjęcia Oliwii, które wywołały zachwyt internautów.

Oliwia Bieniuk pokazała nowe zdjęcia. Coraz mocniej przypomina Annę Przybylską

Niejednokrotnie pojawiały się opinie, że Oliwia urodę zdecydowanie odziedziczyła po mamie i z roku na rok jest coraz bardziej podobna do Anny Przybylskiej. Nowe zdjęcia opublikowane przez 16-latkę na Instagramie nie pozostawiają wątpliwości, że podobieństwo jest bardzo duże. Charakterystyczny kształt ust czy układ oczu jednoznacznie przywodzą na myśl twarz Anny. Tego samego zdania są internauci, którzy zachwycili się nowymi fotografiami dziewczynki i nie szczędzili jej komplementów.

Wow cóż za piękność, pozdrawiam.

Najpiękniejsza dziewczyna na świecie.

Ale ślicznotka fajna – czytamy komentarzach pod zdjęciami Oliwii.

Kto wie, może córka pójdzie w ślady, wszak Przybylska poza aktorstwem świetnie radziła sobie jako modelka. Jako pierwsza Polka została ambasadorką marki Astor na całą Europę oraz brała udział w wielu kampaniach reklamowych.

Zagłosuj

Czy Twoim zdaniem Oliwia przypomina Annę Przybylską?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF