Zamknij

Oliwia Bieniuk debiutuje w śniadaniówce. Zdradziła, jaka cecha łączy ją z mamą

29.10.2020 17:40
Oliwia Bieniuk
fot. KAROLINA MISZTAL/REPORTER/EAST NEWS

Oliwia Bieniuk w przytupem wkracza do showbiznesu. Córka Anny Przybylskiej właśnie udzieliła pierwszego wywiadu w telewizji śniadaniowej. Nie zabrakło pytań o zmarłą mamę. Początkująca influencerka zdradziła, jaka cecha łączy ją z jej mamą.

Oliwia Bieniuk dopiero co wkracza w dorosłość, a już ma na koncie spory dorobek. M.in. jest twarzą znanej marki torebek, ma za sobą sesję okładkową do jednego z kobiecych magazynów, a także wystąpiła w filmie u boku znanych polskich gwiazd. Nie ukrywa też, że na poważnie myśli o aktorstwie, choć niektórzy jej to odradzali. Na szczęście jej mama, Ania Przybylska, już lata temu przewidywała, że mała Oliwka może chcieć pójść w jej ślady i zgromadziła pokaźną sumę, by córka mogła zainwestować w rozwój kariery aktorskiej.

Teraz Oliwia po raz pierwszy udzieliła wywiadu dla telewizji śniadaniowej. W "Dzień Dobry TVN" w rozmowie z Dorotą Wellman opowiedziała o planach na przyszłość i potwierdziła, że chce zostać aktorką. Jak zdradziła, bywanie na planach zdjęciowych razem z mamą było dla niej na tyle ciekawe, że ten sam kierunek wybrała już dawno.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk dostanie na "osiemnastkę" wyjątkowy prezent po Annie Przybylskiej

Oliwia Bieniuk zdradza, jaka cecha łączy ją z mamą

Oliwia Bieniuk stwierdziła, że jedną z cech, w których jest podobna do swojej zmarłej mamy, jest nietuzinkowe podejście do świata.

W wywiadzie Oliwia opowiedziała o tym, że jeszcze zanim zaczęła liceum, myślała o pracy aktorskiej.Opowiedziała też o swoim pierwszym filmie - "Reżyser Życia".

"Nie była to łatwa rola, bo na końcu miałam taką scenę, gdzie musiałam się popłakać. Od dziecka chodziłam z mamą na różne plany filmowe. Wszędzie mnie zabierała i bardzo mi się to podobało. Jak poszłam do liceum, to wybrałam taką klasę teatralno-filmową. Wkręciłam się w to. Wszyscy mi mówią, że to trudny zawód, ciężka praca, ale ja sobie zdaję z tego sprawę".

Nie zabrakło pytań o mamę. Oliwia przyznała, że po swojej mamie odziedziczyła duże  poczucie humoru i pozytywny stosunek do świata. "Mam w sobie trochę dziecka, lubię się wygłupiać. Mama też miała taki humor, mam to chyba po niej, jestem tak samo szalona. Nie lubię być smutna, przygnębiona" - cytuje "Pudelek".

RadioZET.pl/AS