Zamknij

Oliwia Bieniuk dostanie na "osiemnastkę" wyjątkowy prezent po Annie Przybylskiej

16.10.2020 09:42
Oliwia Bieniuk
fot. KAROLINA MISZTAL/REPORTER/EAST NEWS

Oliwia Bieniuk 18.10. kończy osiemnaście lat. Z tej okazji dostanie wyjątkowy prezent po mamie. Będzie mogła wreszcie zarządzać spadkiem po Ani Przybylskiej, który do tej pory pozostawał pod pieczą babci i nadzorem Jarosława Bieniuka. Jednak znana mama już wiele lat temu przewidziała coś jeszcze.

Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej, jest już prawie pełnoletnia. Za kilka dni kończy osiemnaście lat. Oznacza to, że nabędzie prawo do dysponowania spadkiem, który pozostawiła jej zmarła mama. Będzie to dokładnie 18 października. Okazuje się, że Przybylska już dawno przewidywała, jak potoczyć się mogą losy jej córki, dlatego zostawiła jej jeszcze jeden podarunek.

Od chwili śmierci Anny Przybylskiej media śledzą to, co dzieje się wokół jej dzieci. Uwagę skupiała na sobie przede wszystkim córka Oliwia. Wielokrotnie jej urodę porównywano do urody mamy. Zawsze pojawiały się też pytania o to, czy nastolatka zdecyduje się pójść w ślady swojej rodzicielki. Ania Przybylska zaczynała swoją karierę jako 17-latka, a Oliwia już będąc w tym wieku miała na swoim koncie kilka osiągnięć. I zdaje się, że w show biznesie radzi sobie coraz lepiej. Ostatnio coraz częściej pojawiają się doniesienia, że początkująca influencerka może dostać główną rolę w filmie o jej mamie.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk zagra w filmie o Annie Przybylskiej? Reżyser szczerze o jej karierze

Oliwia Bieniuk dostanie wyjątkowy prezent na "osiemnastkę"

Jak informuje "Na żywo", Anna Przybylska już lata temu przewidywała, że jej córka może myśleć o zawodzie aktora. Okazuje się, że się nie pomyliła. W jednym z niedawnych wywiadów jej córka wyznała, że myśli o zdawaniu do szkoły aktorskiej. Właśnie na tę okazję słynna mama odkładała pieniądze. Gwiazda uważała, że kiedy przyjdzie "ten" czas, dodatkowe środki pomogą Oliwce w rozwoju i realizacji zawodowych celów.

Teraz więc, kiedy Oliwia dostanie możliwość dysponowania majątkiem po mamie, dodatkowe środki zgromadzone przez Przybylską pomogą jej realizować aspiracje i marzenia.

RadioZET.pl/AS