Zamknij

Oliwia Bieniuk jako dziewczynka. Rodzina Przybylskiej odtworzyła zdjęcie sprzed lat [FOTO]

30.07.2020 12:16
Oliwia Bieniuk na zdjęci sprzed 13 lat
fot. Instagram:@oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk i Jarosław Bieniuk odtworzyli zdjęcie sprzed 13 lat. Mąż i córka Anny Przybylskiej przywołali czas, gdy aktorka jeszcze żyła. Wzruszająca wakacyjna fotografia roztopiła serca fanów zmarłej gwiazdy.

Anna Przybylska zmarła w październiku 2014 roku po ciężkiej walce z chorobą nowotworową. Rok przed śmiercią przeszła operację usunięcia guza trzustki, poddała się leczeniu w klinice w Szwajcarii, jednak choroba okazała się silniejsza. Uwielbiana przez widzów polska aktorka i modelka zmarła w swoim rodzinnym domu w Gdyni. W pamięci widzów pozostała jako uśmiechnięta, otwarta gwiazda, znana między innymi z seriali "Złotopolscy" i "Daleko od noszy". Odnosiła także imponujące sukcesy w modelingu, została pierwszą w historii Polką, która reprezentowała markę Astor w całej Europie.

Śmierć Ani pozostawiła w żałobie wieloletniego partnera, byłego piłkarza Jarosława Bieniuka oraz trójkę ich dzieci: synów Szymona i Jana oraz córkę Oliwię. Nie jest tajemnicą, że bliscy nieustannie wspominają ukochaną partnerkę i mamę. Nawet Bieniuk, choć piłkarz ma na koncie nowe związki, a pod koniec marca Martyna Gliwińska urodziła jego dziecko, nadal w mediach społecznościowych wspomina Przybylską. Obecnie Bieniuk wraz z dziećmi wybrał się na wakacje. Relację z wypoczynku możemy oglądać między innymi na profilu Oliwii na Instagramie. Jedno ze zdjęć, które pojawiło się na Instastory nastolatki, wzruszyło fanów.

Oliwia Bieniuk odtworzyła z tatą zdjęcie sprzed 13 lat

Jarosław Bieniuk i Oliwia postanowili odtworzyć fotografię z wakacji, jakie spędzali w 2007 roku, gdy Anna Przybylska jeszcze żyła. Na starej fotografii uśmiechnięci pozują w basenie, a Oliwia jest jeszcze malutką dziewczynką. W 2020 roku tata i córka wykonali niemal idealną fotografię, na której wyraźnie widać, jak dorosła córka Przybylskiej. Zdjęcie jest bardzo wzruszające i pokazuje, jak mocno córka upodabnia się z wiekiem do sławnej mamy.

Oliwia podobnie jak mama interesuje się modą i modelingiem, próbowała także swoich sił w aktorstwie, występując w szkolnej etiudzie. Za pośrednictwem mediów społecznościowych chwali się nowymi fotografiami w rozmaitych stylizacjach. Zdaniem wielu osób zdarza jej się zapominać o wieku i publikować zbyt odważne zdjęcia.

 Oliwia Bieniuk zostanie aktorką? Córka Anny Przybylskiej chce iść w ślady mamy

Oliwia Bieniuk odtworzyła zdjęcie sprzed 13 lat
fot. Instagram:@oliwia.bieniuk