Zamknij

Oliwia Bieniuk tworzy projekt z nową partnerką taty. "Pracujemy razem"

13.05.2021 13:47
Oliwia Bieniuk
fot. KAROLINA MISZTAL/REPORTER/ EAST NEWS

Oliwia Bieniuk, córka zmarłej Anny Przybylskiej, doskonale dogaduje się z nową partnerką ojca, Zuzanną Pactwą. Do tego stopnia, że pracuje razem z nią. Jaki biznes postanowiły wspólnie prowadzić?

Oliwia Bieniuk mimo młodego wieku coraz prężniej działa w krajowym show-biznesie. Córka Anny Przybylskiej, uwielbianej przez rzesze fanów aktorki i modelki, której pamięć czczona jest dziś m.in. w formie muralu, odziedziczyła po mamie urodę, którą chwali się w mediach społecznościowych. 18-latka coraz częściej porównywana jest do Ani i podobnie jak ona stara się zaistnieć w branży. Rozpoczęła karierę w modelingu i współpracę z nową partnerką taty, Jarosława Bieniuka.

Zuzanna Pactwa, nowa miłość Jarosława Bieniuka, ma świetnie dogadywać się z dziećmi ukochanego, w tym z Oliwią. Na tyle dobrze, że postanowiły współpracować także zawodowo. Partnerka wdowca po zmarłej aktorce bardzo pochlebnie wyraziła się o jego pociesze i potwierdziła, że zdecydowały się na wspólny projekt.

Oliwia Bireniuk i nowa partnerka jej ojca założyły biznes? Mają pracować razem

Zuzanna Pactwa postanowiła spróbować swoich sił na rynku mody i zdecydowała, że może współpracować z doświadczoną już przed obiektywem córką partnera. Oliwia Bieniuk okazała się otwarta na współpracę. Pomogła ukochanej taty w promocji ubrań.

- Założyła ją Oliwka i parę innych koleżanek również. To był bardzo fajny i miły projekt. Na pewno będziemy robiły więcej projektów wspólnie. Oliwka jest młodą dziewczyną i podąża za trendami modowymi. Ale jest otwarta i ma otwartą głowę na wpływy i fajnie się ubiera. Bardzo mi się podoba jej styl (...) Pracujemy razem nad czymś, ale to jeszcze jest sekret - komplementowała Pactwa.

Zuzanna przyznała także w wywiadzie z portalem Jastrząb Post, że jej relacje ze wszystkimi dziećmi Bieniuka układają się doskonale. Czyżby szykował się ślub?