Zamknij

Oliwia Bieniuk ma chłopaka? Pokazała się z pasierbem Natalii Siwiec. "Mamy się ku sobie" [FOTO]

Judyta Wanicka
26.05.2020 10:48
Oliwia Bieniuk i Mateusz Raduszewski są parą?
fot. Instagram:@oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk i Mateusz Raduszewski są razem? Córka Anny Przybylskiej dodała wspólne zdjęcie z synem męża Natalii Siwiec i w końcu wyjaśniła fanom, jak naprawdę wygląda ich relacja. Mateusz jest chłopakiem Oliwii Bieniuk?

Oliwia Bieniuk jest jest córką zmarłej Anny Przybylskiej i byłego piłkarza Jarosława Bieniuka. 18-latka zdobywa coraz większą popularność w mediach społecznościowych, gdzie aspiruje do miana modowej influencerki. Na Instagramie pokazuje głównie zdjęcia swoich stylizacji, nowych fryzur i tego, co się u niej aktualnie dzieje. Ostatnio na Instastory Oliwii Bieniuk pojawiło się zdjęcie z Mateuszem Raduszewskim, który jest synem męża Natalii Siwiec, Mariusza Raduszewskiego. 

Córka Anny Przybylskiej i pasierb Natalii Siwiec wielokrotnie pokazywali się razem na Instagramie, spędzali wakacje i spotykali się przy okazji rodzinnych uroczystości. Nic dziwnego, że fani zaczęli dopytywać, czy Oliwia i Mateusz są parą. Do tej pory 18-latka milczała na temat życia prywatnego, aż w końcu zdecydowała uciąć wszelkie spekulacje w instagramowym Q&A.

Dzieci Anny Przybylskiej: jak dziś wyglądają synowie aktorki Szymon i Janek? [FOTO]

Oliwia Bieniuk i Mateusz Raduszewski są parą?

Wielu fanów uroczej córki Anny Przybylskiej chciało wiedzieć, czy Oliwia ma już chłopaka i czy przypadkiem nie jest nim "przyszywany" syn Natalii Siwiec. Z posta zamieszczonego na Instastory wynika, że Oliwia Bieniuk i Mateusz Raduszewski nie są w związku, jednak mają się ku sobie. 

Nie, nigdy nie byliśmy razem. Znamy się bardzo długo, mamy się ku sobie, ale jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi i tak już zostanie - odpowiedziała na pytanie internauty córka Jarosława Bieniuka.

Zapytana o obecny status, odpowiedziała, że nikogo nie ma. Fani byli ciekawi, skąd Oliwia zna Natalię Siwiec. Dziewczyna wyjaśniła, że jest ona wieloletnią przyjaciółką rodziny i starają się utrzymywać bliski kontakt. 

oliwia bieniuk mateusz
fot. Instastory:@oliwia.bieniuk
Zagłosuj

Oliwia Bieniuk jest podobna do Anny Przybylskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw