Zamknij

Oliwia Bieniuk ma dość porównań do Anny Przybylskiej. Nie wytrzymała: "Nie możesz patrzeć" [FOTO]

08.09.2021 20:32
Oliwia Bieniuk
fot. KAROLINA MISZTAL/REPORTER/ EAST NEWS

Oliwia Bieniuk nieustannie porównywana jest do zmarłej mamy, uwielbianej przez widzów Anny Przybylskiej. Młoda gwiazda najwyraźniej ma tego dość, co pokazała w mediach społecznościowych.

Anna Przybylska była jedną z najpopularniejszych polskich aktorek i modelek, choć w portfolio nie posiadała wielkich kreacji nagradzanych cennymi statuetkami. Zamiast tego zyskała ogromną sympatię i rzesze oddanych fanów, którzy pokochali ją za role między innymi w "Daleko od noszy" i "Sępie". Jednak bezsprzecznie największy rozgłos przyniosła jej kreacja Marylki w "Złotopolskich". Była także wziętą modelką, pierwszą Polką, która stała się europejską twarzą marki Astor. Wróżono jej wielką karierę, niestety, zmarła w październiku 2014 po usunięciu guza trzustki.

Przybylska pozostawiła po sobie pogrążonych w żalu bliskich, w tym Jarosława Bieniuka i ich dzieci: synów Szymona i Jana oraz córkę Oliwię, która wydaje się iść w ślady znanej mamy. Możemy oglądać ją na parkiecie " Tańca z gwiazdami", ale celuje w karierę modelki i aktorki. Wspomnienia o znanej mamie nie zawsze wywołują entuzjastyczne reakcje, przekonała się o tym Izabela Janachowska.

Oliwia Bieniuk ma dosyć porównań do mamy. Odcina się od Ani Przybylskiej?

Na profilu OliwiiBieniuk na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, efekt sesji zdjęciowej z Jolą Czai.

- Dawno niczego nie wstawiałam, więc pomyślałam, że dzisiaj jest idealny dzień, żeby podzielić się z wami kolejnymi ujęciami, które na długo zostaną w moim sercu - napisała Oliwia.

Zdecydowana większość fanów zareagowała na zdjęcie pozytywnie, nie zabrakło jednak głosu krytyki. Jedna z internautek jednoznacznie nawiązała do pamięci o zmarłej Annie Przybylskiej.

- Ostre 40+. Nie podoba mi się.

- Doceniam szczere wypowiedzi. Zgadzam się w 100 proc! Parafrazując klasyka: "Oliwio, nie idź tą drogą"! Straszne brwi i cała fota. Bądź naturalną, młodą dziewczyną! Gwarantuję ci, że za kilkanaście lat nie będziesz mogła spojrzeć na te "zdjęcia". Życzliwy - czytamy.

Oliwia odpisała krótko, ale jednoznacznie.

- A ty nie możesz patrzeć na siebie, że nie publikujesz żadnych zdjęć na swoim profilu?- zapytała.

Jak widać, nawet młode gwiazdy muszą borykać się z krytyką.