Zamknij

Oliwia Bieniuk na studniówce. Córka Anny Przybylskiej przesadziła z mini?

Judyta Wanicka
30.01.2020 15:47
Oliwia Bieniuk
fot. Instagram:@oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk bawiła się na studniówce. Córka zmarłej Anny Przybylskiej wybrała się na szkolną imprezę w dziewczęcej sukience w grochy. Kreacja grzecznie zakrywała ciało, ale za to była bardzo krótka.

Oliwia Bieniuk jest córką zmarłej Anny Przybylskiej i byłego piłkarza Jarosława Bieniuka. 16-latka od pewnego czasu zdobywa coraz większą popularność w mediach społecznościowych. Pokazuje głównie zdjęcia swoich stylizacji, nowych fryzur i tego, co się u niej aktualnie dzieje. Niedawno zdradziła fanom, że uczy się w klasie o profilu teatralno-filmowym i - podobnie jak jej mama - zamierza zostać aktorką.

Oliwia Bieniuk w odważnej mini na studniówce

Córka Anny Przybylskiej pochwaliła się zdjęciami ze studniówki. Nie był to jeszcze bal Oliwii, bo 16-latce zostały jeszcze dwa lata do matury. Dziewczyna pojawiła się na imprezie jako osoba towarzyszącą. Być może dlatego zdecydowała się na mniej wytworny strój niż tegoroczne maturzystki.

Oliwia miała na sobie czarną sukienkę w grochy z głębokim dekoltem i prześwitującymi rękawami. Dobrała do niej małą torebkę i skórzane botki. Nastolatka postanowiła uwydatnić największy atut swojej figury, czyli długie i zgrabne nogi, dlatego włożyła wyjątkowo krótką mini.

Podczas szaleństw na parkiecie Oliwia musiała zapewne pilnować, by kusa kreacja nie odsłoniła z dużo. W takiej sukience nietrudno o wpadkę.   

oliwia bieniuk 2
fot. Instastory:@oliwia.bieniuk
oliwia bieniuk 3
fot. Instastory:@oliwia.bieniuk
Zagłosuj

Jak oceniasz studniówkową kreację Oliwii Bieniuk?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw