Zamknij

Oliwia Bieniuk twarzą znanej marki. Zdjęcie z plaży zachwyciło [FOTO]

14.08.2020 12:57
Oliwia Bieniuk twarzą znanej marki
fot. Instagram:@oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk wbrew słowom ojca zdaje się podążać w ślady Anny Przybylskiej. 17-latka opublikowała zdjęcie z plaży i pochwaliła się własną kolekcją torebek.Fotografia Oliwii zachwyciła internautów, którzy rozpływali się w komplementach.

Oliwia Bieniuk to córka zmarłej Anny Przybylskiej, niezwykle popularnej aktorki i modelki, oraz byłego piłkarza Jarosława Bieniuka. Mimo zaledwie 17 lat wzbudza ogromne zainteresowanie mediów i cieszy się popularnością w mediach społecznościowych. Nieustannie porównywana jest do sławnej mamy i nic w tym dziwnego, nie sposób zauważyć, że z roku na rok coraz bardziej ją przypomina. Oliwia wyrosła na śliczną dziewczynę o charakterystycznej urodzie, którą chętnie eksponuje na swoim profilu na Instagramie.

Pojawiły się głosy, że Oliwia ma wszelkie predyspozycje, by pójść w ślady Anny Przybylskiej i błyszczeć na wybiegach oraz zaistnieć w branży modowej. W jednym z wywiadów Jarosław Bieniuk stwierdził, że dla niego najważniejsze jest wykształcenie córki, jednak wydaje się, że Oliwia ma zamiar co najmniej połączyć ją z karierą. 11 sierpnia pochwaliła się fanom, że otrzymała pierwszy kontrakt i wzięła udział w kampanii reklamowej. Zaledwie kilka dni później zdradziła szczegóły i opublikowała zdjęcie, które zachwyciło fanów.

 Oliwia Bieniuk pokazała piękną pamiątkę po Annie Przybylskiej [FOTO]

Oliwia Bieniuk w kampanii reklamowej. Pokazała zdjęcie swojej kolekcji

Na profilu Oliwii Bieniuk na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym możemy podziwiać córkę Anny Przybylskiej na słonecznej plaży. Uśmiechnięta młoda modelka pozuje z torebką, która, jak się okazuje, należy do jej kolekcji. 17-latka została twarzą jednej z odzieżowych marek.

- Cześć, stało się! Zostałam nową ambasadorką marki @obagpolska W poprzednim tygodniu w Gdańsku i Chałupach zrealizowaliśmy kampanię do mojej kolekcji torebek Pink Sunset - poinformowała rozemocjonowana Oliwia.

Fotografia bardzo spodobała się fanom, którzy nie szczędzili Bieniuk pozytywnych komentarzy i komplementów dotyczących jej urody. Nie zabrakło oczywiście porównań do Anny Przybyskiej.

- Piękna dziewczyna o ślicznym uśmiechu.

- Ale jesteś śliczna.

- Śliczna dziewczyna z Ciebie - czytamy.

Być może to pierwszy krok Oliwii ku wielkiej karierze w świecie mody.