Zamknij

Oliwia Bieniuk napisała do Anny Przybylskiej i pokazała wspólne zdjęcie. Padły poruszające słowa

Sylwia Wamej
27.05.2020 08:51
Oliwia Bieniuk napisała  do Anny Przybylskiej i pokazała wspólne zdjęcie. Padły poruszające słowa
fot. Instagram.com/ Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk opublikowała Instagramie poruszające słowa, które skierowała do swojej mamy - zmarłej przed sześcioma latami Anny Przybylskiej. 17-latka z okazji Dnia Mamy napisała do niej piękny list.

Oliwia Bieniuk napisała poruszający list do Anny Przybylskiej

Oliwia Bieniuk w Dniu Mamy opublikowała wspólne zdjęcie z Anną Przybylską i napisała do niej krótki, ale poruszający list. 17-latka pisze w nim, m.in. jak bardzo by chciała obchodzić to wyjątkowe święto ze swoją mamą oraz jak bardzo ją kocha.

"Mija kolejny rok bez ciebie mamo i jak co roku od 6 lat nie mogę z tobą świętować tego cudownego dnia, chciałabym ci dać przepiękny prezent lub po prostu powiedzieć jak bardzo cię Kocham i życzyć ci Wszystkiego Najlepszego. Teraz życzę ci przede wszystkim wiecznego spokoju. Twoja córka Oliwia. Kocham Cię" - napisała córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka.

Piękne zdjęcie oraz słowa 17-letniej Oliwii skomentowała m.in. Natalia Siwiec, która przyjaźni się z tatą Oliwii - Jarosławem Bieniukiem. "Tulę" - napisała Natalia.

Anna Przybylska: Kiedy zmarła aktorka?

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku po długiej chorobie. Aktorce nie udało się pokonać  raka trzustki. Zostawiła ukochanego partnera - Jarosława Bieniuka oraz trójkę dzieci: córkę Oliwię, oraz synów: Jana i Szymona.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW