Zamknij

Oliwia Bieniuk nie ukrywa, w kim jest zakochana? Internauci rozszyfrowali jej wpis

21.09.2021 19:50
Oliwia Bieniuk
fot. Pawel Wodzynski/East News

Oliwia Bieniuk od pewnego czasu wiązana jest z kolegą z planu "Tańca w gwiazdami". Internauci są przekonani, że najnowszy wpis córki Anny Przybylskiej jednoznacznie pokazuje, w kim naprawdę jest zakochana.

Oliwia Bieniuk od dawna wzbudza duże zaciekawienie zarówno ze strony mediów, jak i głodnych informacji fanów. Do tej pory nie miała wielu okazji, by samodzielnie pracować na swoją rozpoznawalność - nie da się ukryć, że nazwisko słynnej mamy bardzo pomogło przetrzeć młodej celebrytce szlaki. Oliwia, która dorastała w blasku fleszy, nieustannie była porównywana do swojej mamy, aktorki Anny Przybylskiej, choć sama jest z tych porównań niezbyt zadowolona. Po kilku projektach z jej udziałem, Oliwia stała się jedną z uczestniczek "Tańca z gwiazdami", w którym wreszcie wielbiciele mogą oglądać ją w pełnej okazałości.

Jak wiadomo, dla wielu celebrytów udział w " Tańcu z gwiazdami" był przepustką do sławy. Czy tak będzie w przypadku Oliwii? Trudno powiedzieć, ale jedno jest pewne: widzowie coraz bardziej są zainteresowani jej życiem - zarówno krokami zawodowymi, jak i prywatnymi. Od kiedy rozstała się z modelem Michałem Krasodomskim, pojawiają się plotki o tym, kto będzie jej nowym wybrankiem. Od pewnego czasu krążą pogłoski, że Bieniukówna jest zakochana - i to nie w kim innym, jak tancerzu Michale Bartkiewiczu, z którym występuje w "Tańcu z gwiazdami".

Zobacz także: Taniec z gwiazdami: Paulina Sykut-Jeżyna jest chora? Fani zaniepokojeni

Oliwia Bieniuk jest zakochana? "Mój ukochany"

To nie pierwszy już raz, kiedy jakiś wpis Oliwii w sieci został odebrany tak, jakby wprost mówiła w nim o tym, że jej nową miłością jest Bartkiewicz. Jakiś czas temu na Instagramie pokazała zdjęcie, na którym tancerz zapina buty Oliwii. Modelka napisała tam krótki komentarz: "Ja nie umiem tak mocno wiązać butów, więc robi to za mnie mój ukochany". Dla internautów słowa te są jednoznaczne. A teraz Oliwia znowu dodała podobny wpis. W social mediach pokazała zdjęcia z niedawnego odcinka "TzG" i napisała przy nim:

"Rumba i po rumbie. Był to dla mnie wspaniały taniec, czułam się w nim fantastycznie i w dodatku ta piękna czerwona sukienka! No i oczywiście nie byłoby tak pięknie gdyby nie mój kochany Michał Bartkiewicz" - napisała i dodała do tego czerwone serduszko.

Wygląda na to, że to serduszko potwierdza wcześniejsze przypuszczenia fanów.