Zamknij

Oliwia Bieniuk o byłej partnerce ojca, Martynie Gliwińskiej. "Byłyśmy ze sobą blisko"

17.09.2020 09:53
Oliwia Bieniuk
fot. Instagram.com/ Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk udzieliła wywiadu magazynowi "VIVA!" w którym m.in. opowiedziała o śmierci mamy - Anny Przybylskiej.17-latka odniosła się też do byłej partnerki taty - Martyny Gliwińskiej, z którą do tej pory ma ciepłe relacje.

Oliwia Bieniuk znalazła się na okładce magazynu "VIVA!". 17-latka w rozmowie z magazynem opowiedziała o m.in. śmierci mamy Anny Przybylskiej. Odniosła się też do byłej już partnerki taty - Martyny Gliwińskiej, z którą doczekał się synka.

Oliwia podkreśla, że Martyna była pierwszą kobietą po śmierci mamy w życiu Jarosława Bieniuka. Nastolatka wyznała, że była blisko z ich rodziną.

"Zawsze ją lubiłam. Była pierwszą kobietą po śmierci mamy. Stała po naszej stronie i się nami opiekowała. Nawet gotowała nam obiady. Byłyśmy blisko ze sobą, wyjeżdżałyśmy razem na wakacje" - podkreśla córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej.

Oliwia Bieniuk opowiedziała o byłej partnerce ojca - Martynie Gliwińskiej. Jakie relacje mają ze sobą?

Mimo że Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska nie są już razem, 17-letnia Oliwia wciąż darzy sympatią byłą partnerkę taty. Nie zamierza jednak wtrącać się w życie ojca.

"Nie mogę mu nakazać, by kochał tych, których ja lubię. To jest jego życie, w które się nie wtrącałam i nie będę wtrącać. A Martynę nadal bardzo lubię" - powiedziała nastolatka.

Oliwia Bieniuk zdradziła też, jak zareagowała na informację o tym, że w ich rodzinie pojawi się dziecko.

"Myślałam, że tata żartuje. Powiedział mi o tym na wakacjach, na Helu. Szliśmy, śmialiśmy się z czegoś, tata się śmiał, bo jest żartownisiem, dlatego myślałam, że nie mówi poważnie. Ale gdy okazało się, że to prawda, na początku się wkurzyłam, ale z czasem pogodziłam się z tym. Zwłaszcza że niedługo będę już miała swoje życie i nie wiadomo, jak ono się potoczy" - powiedziała Oliwia.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl