Zamknij

Oliwia Bieniuk odsłoniła ciało. Pochwaliła się płaskim brzuchem: "Sukces" [FOTO]

23.07.2021 15:00
Oliwia Bieniuk
fot. VIPHOTO/East News

Oliwia Bieniuk chętnie udostępnia swoje zdjęcia w mediach społecznościowych. Ostatnio początkująca modelka i aktorka pochwaliła się efektami ćwiczeń na siłowni. Jest wyraźnie dumna ze swojej figury.

Oliwia Bieniuk jest coraz bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Początkująca modelka chętnie udostępnia swoje zdjęcia z ciekawych, coraz bardziej odważnych i wymagających sesji. Nic dziwnego, że jej liczba obserwatorów stale rośnie. Obecnie nastolatkę śledzi na Instagramie ponad 200 tys. osób.

Młoda gwiazda już w sierpniu pojawi się w programie "Taniec z gwiazdami", gdzie zmierzy się na parkiecie z innymi znanymi osobami ze świata show-biznesu. Udział w tanecznym konkursie jest dla Bieniuk sporym wyzwaniem, ale także szansą na rozkręcenie kariery i pozyskanie nowych kontraktów. Według medialnych doniesień jej partnerem w show ma być tancerz Jakub Lipowski, dla którego będzie to debiut w roli trenera.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk w zmysłowej sesji. 19-letnia córka Anny Przybylskiej rozgrzała sieć! [FOTO]

Oliwia Bieniuk chwali się płaskim brzuchem [FOTO]

Oliwia Bieniuk przygotowuje swoje ciało do zmagań na parkiecie. W związku z tym ostatnio pochwaliła się zdjęciem z siłowni. Widać, że nastolatka przykłada się do treningów, a ich efekty są spektakularne. "Sukces" - napisała na InstaStories, prezentując umięśniony brzuch.

Myślicie, że Oliwia Bieniuk ma szansę wygrać "Taniec z gwiazdami"?

Oliwia-Bieniuk-pokazala-brzuch
fot.