Zamknij

Oliwia Bieniuk pokazała piękną pamiątkę po Annie Przybylskiej [FOTO]

13.08.2020 12:46
Oliwia Bieniuk
fot. Instagram.com/ Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk jak większość nastolatek uwielbia Instagram, dzięki któremu komunikuje się z fanami i publikuje swoje zdjęcia. Tym razem 17-latka odpowiadała na pytanie zadawane przez jej fanów. ich uwagę zwróciły piękne kolczyki, które nastolatka miała podczas nagrywania Insta Stories. Jak się okazuje, są pamiątką po jej zmarłej mamie - Annie Przybylskiej.

Oliwia Bieniuk pochwaliła się piękną pamiątką po mamie, Annie Przybylskiej

Oliwia Bieniuk podczas Q&A na Instagramie pochwaliła się piękną pamiątką po mamie. Jeden z fanów zapytał, skąd pochodzą piękne, drobne i błyszczące kolczyki, które ma na sobie nastolatka. Jak się okazuje, przed laty nosiła je Anna Przybylska. "Są po mojej mamusi" - odpowiedziała na Insta Stories Oliwia Bieniuk.

To nie pierwszy raz, gdy Oliwia Bieniuk wspomina swoją mamę w mediach społecznościowych. W dzień Mamy 17-latka zamieściła archiwalne zdjęcie, na którym była z mamą na nartach.

"Mija kolejny rok bez ciebie mamo i jak co roku, od 6 lat, nie mogę z Tobą świętować tego cudownego dnia [...]" - napisała wtedy.

oliwia_bieniuk
fot. Instagram.com/ Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk zaczyna karierę w modelingu?

Oliwia Bieniuk idzie śladem sławnej mamy i powoli zaczyna stawiać pierwsze kroki w show-biznesie. Niedawno nastolatkę mogliśmy podziwiać w reklamie marki Obag. Oliwia zdradziła też, że interesuje ją nie tylko modeling, ale również i aktorstwo. Jeśli zdecyduje się na modeling, z pewnością może liczyć na wsparcie Natalii Siwiec, która wspiera młodą Oliwkę i przyjaźni się z jej tatą - Jarosławem Bieniukiem.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl