Zamknij

Oliwia Bieniuk szokuje na TikToku. Pokazała się w kontrowersyjnym makijażu

Judyta Wanicka
09.04.2020 14:57
Oliwia Bieniuk
fot. TikTok:@oliwiabieniuk

Oliwia Bieniuk pokazała się na TikToku w zupełnie nowym wydaniu. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zrobiła sobie mroczny i dość kontrowersyjny makijaż. Czyżby 16-latka zasmakowała w alternatywnych klimatach?

Oliwia Bieniuk jest córką zmarłej Anny Przybylskiej i byłego piłkarza Jarosława Bieniuka. 16-latka od pewnego czasu zdobywa coraz większą popularność w mediach społecznościowych. Na Instagramie pokazuje głównie zdjęcia swoich stylizacji, nowych fryzur i tego, co się u niej aktualnie dzieje. Niedawno zdradziła fanom, że uczy się w klasie o profilu teatralno-filmowym i - podobnie jak jej mama - zamierza zostać aktorką.

Oliwia Bieniuk na TikToku w kontrowersyjnym makijażu

Oliwia założyła już konto na TikToku, popularnej aplikacji do publikowania krótkich filmów. W ostatnim nagraniu pokazała, jak wykonuje makijaż w ramach tzw. mugshot challenge. Zgodnie z zasadami wyzwania córka Anny Przybylskiej wykreowała wygląd przestępcy. W tym celu podkreśliła na czarno oczy i namalowała sińce wokół ust.

oliw2
fot. TikTok:@oliwiabieniuk

Mugshot challenge nakazuje, by po wykonaniu makijażu sfotografować się na tle białej ściany, trzymając numer. Fotka ma przypominać zdjęcie policyjne robione aresztowanym w USA. Oliwia dodała do nagrania piosenkę "Criminal "Britney Spears".

olibieniuk
fot. TikTok:@oliwiabieniuk

Podoba wam się nowa zabawa na TikToku? 

re
fot. TikTok:@oliwiabieniuk
OLIWia bieniukee
fot. TiKTok:@oliwiabieniuk
Zagłosuj

Masz konto na TikToku?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw