Zamknij

Oliwia Bieniuk w "Tańcu z gwiazdami". Córka Anny Przybylskiej wystąpi w jesiennej edycji

09.06.2021 21:34
Oliwia Bieniuk
fot. KAROLINA MISZTAL/REPORTER/EAST NEWS

Oliwia Bieniuk wystąpi w 12. edycji "Tańca z gwiazdami". Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka jest pierwszą potwierdzoną uczestniczką jesiennej edycji "Dancing with the Stars" w Polsacie. 

"Taniec z gwiazdami" wraca na antenę Polsatu jesienią. Premiera 12. edycji "Dancing with the Stars" zaplanowana jest na wrzesień 2021 roku. Polsat zmienił dzień emisji programu, który do tej pory był nadawany w piątkowe wieczory. Gdy tylko potwierdzono nową edycję, w mediach ruszyły spekulacje odnośnie uczestników jesiennego show. Lista gwiazd biorących udział w 12. edycji "Tańca z gwiazdami" dopiero się kompletuje, ale stacja nie zamierzała zwlekać i ujawniła już pierwsze nazwisko. 

Podobnie jak w poprzednich sezonach Polsat celuje w młode gwiazdy YouTube i popularnych influencerów. W poprzednich edycjach pojawiło się kilka szerzej nieznanych osobowości, które jednak są prawdziwymi tuzami w social mediach i gromadzą na swoich profilach miliony fanów. W ubiegłych sezonach zaproszono na parkiet m.in. Sylwię Lipkę, Gimpera, Magdę Beredę i Monikę Miller. Sądząc po pierwszej ujawnionej gwieździe nowej edycji, w nadchodzącym "Dancing with the Stars" również nie zabraknie gorących nazwisk z Instagrama. 

Oliwia Bieniuk w odważnej stylizacji na maturze. Tak przyszła na egzamin z matematyki [FOTO]

Taniec z gwiazdami: Oliwia Bieniuk wystąpi w 12. edycji "Dancing with the Stars"

To już pewne: Oliwia Bieniuk wystąpi w Tańcu z gwiazdami". Córka aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka jest pierwszą celebrytką, której udział potwierdzono na oficjalnym profilu programu. 

Już dziś ujawniamy pierwsze nazwisko nowej gwiazdy "Tańca z gwiazdami". Oliwia Bieniuk, piękna córka kochanej przez wszystkich aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka. W tym roku zdawała egzamin maturalny i marzy o szkole aktorskiej. Życzymy Oliwii zdanej matury i jak najlepszej zabawy na naszym parkiecie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" - czytamy na Instagramie. 

Wprawdzie udział Oliwii wywołał skrajne reakcje, w tym uszczypliwe komentarze o końcu prawdziwych gwiazd i zapraszaniu do programu kogokolwiek, to jednak spora część komentatorów ucieszyła się na wieść o córce Anny Przybylskiej. Trzymamy kciuki! - komentują udział wschodzącej gwiazdy Instagrama. 

Jesteście ciekawi, jak Oliwia poradzi sobie w tańcu?