Zamknij

Oliwia Bieniuk zapozowała w bieliźnie i sweterku na sesji okładkowej. "Nie mogę uwierzyć" [FOTO]

17.09.2020 16:45
Oliwia Bieniuk zapozowała w bieliźnie i sweterku na sesji okładkowej. "Nie mogę uwierzyć" [FOTO]
fot. ---

Oliwia Bieniuk w przyszłym miesiącu obchodzić będzie swoje 18. urodziny. Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej pochwaliła się efektami wyjątkowej sesji okładkowej. Zrobi karierę w show-biznesie?

Oliwia Bieniuk pojawiła się na sesji okładkowej najnowszego wydania magazynu "Viva!". Nastolatka w rozmowie z dziennikarzami opowiedziała o swoich planach na przyszłość oraz wspomnieniach związanych z mamą. Córka Anny Przybylskiej powiedziała, że chciałaby się realizować jako aktorka. Nie da się ukryć, że modeling jest jej również bardzo bliski - w mediach społecznościowych 17-latki często możemy oglądać kadry z najnowszych sesji zdjęciowych.

- Emocje jeszcze nie opadły, nadal nie mogę uwierzyć, że jestem na okładce magazynu "Viva!". Chciałabym całej ekipę podziękować za te przepiękne zdjęcia i za atmosferę, jaka była na planie - było cudownie. Dziękuje wszystkim - napisała nastolatka w ostatnim wpisie na Instagramie.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk o byłej partnerce ojca, Martynie Gliwińskiej. "Byłyśmy ze sobą blisko"

Oliwia Bieniuk w majtkach i swetrze na sesji [FOTO]

Oliwia Bieniuk zapozowała w pierwszej tak poważnej sesji zdjęciowej. Internauci jednoznacznie przyznają, że jest bardzo podobna do mamy. W komentarzach życzą jej dalszych sukcesów w modelingu i aktorstwie.

Szczególną uwagę fanów Oliwii zwróciło zdjęcie z plaży. Nastolatka ma na sobie beżowe majtki oraz jasny sweterek. Początkująca modelka odsłoniła w ten sposób długie, szczupłe nogi. Na kolejnych fotografiach córka Jarosława Bieniuka pozuje w ciemnej marynarce oraz czerwonej bluzie. W którym wydaniu Oliwia Bieniuk podoba wam się najbardziej?