Zamknij

Oliwia Bieniuk w nowej sesji zdjęciowej. Kurdej-Szatan zachwycona młodą modelką: "Cudo"

09.06.2020 11:38
Oliwia Bieniuk
fot. Instagram/@oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk coraz częściej bierze udział w sesjach zdjęciowych. Wszystko wskazuje na to, że nastolatka już wkrótce rozpocznie karierę profesjonalnej modelki. Ostatnie zdjęcia córki Anny Przybylskiej zachwyciły samą Barbarę Kurdej-Szatan.

Oliwia Bieniuk nabiera wiatru w żagle, jeśli chodzi o modeling. Córka zmarłej aktorki Anny Przybylskiej i piłkarza Jarosława Bieniuka coraz częściej publikuje w swoich mediach społecznościowych zdjęcia z tematycznych sesji. W Dzień Matki pochwaliła się fotografiami w paryskim stylu. Początkująca modelka pozowała w dziewczęcej sukience w kwiaty, w ręku trzymając gazetę oraz bagietkę.

Tym razem Oliwia Bieniuk postanowiła wziąć udział w sesji portretowej. Nastolatka przygotowała oryginalny makijaż z wykorzystaniem białych płatków. Trzeba przyznać, że choć pozowanie do takich zdjęć nie jest najłatwiejszym zadaniem, Oliwia bardzo dobrze sobie z nim poradziła. Fani komplementują jej urodę w komentarzach. Fotografią zachwyciły się także Barbara Kurdej-Szatan oraz Martyna Gliwińska.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk szokuje na Tik Toku. Pokazała się w kontrowersyjnym makijażu [FOTO]

Oliwia Bieniuk wzięła udział w kolejnej sesji zdjęciowej. Fani zachwyceni

Fanom Oliwii Bieniuk bardzo spodobały się efekty sesji zdjęciowej.

- Nie wiem, co powiedzieć Oliwia... Po prostu jesteś przepiękna.

- Piękna młoda kobieta - piszą internauci.

Pozytywne komentarze pozostawiły także postacie już znane w polskim show-biznesie. Nastolatka może liczyć na wsparcie m.in. Barbary Kurdej-Szatan, Martyny Gliwińskiej czy Magdy Lamparskiej.

- Cudo - skomentowała Kurdej-Szatan.

- Aaa, oszalałam! - dodała Gliwińska.

- Ależ piękna - okazała swój zachwyt Lamparska.

Wam też się podoba?

RadioZET.pl/PCh