Zamknij

Oliwia Bieniuk w zmysłowej sesji. 19-letnia córka Anny Przybylskiej rozgrzała sieć! [FOTO]

28.06.2021 12:33
Oliwia Bieniuk
fot. VIPHOTO/East News

Oliwia Bieniuk wystąpiła w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Córka Anny Przybylskiej odważnie odsłoniła ciało przed obiektywem. Internauci porównali ją do Natalii Siwiec.

Oliwia Bieniuk jest córką aktorki Anny Przybylskiej i byłego piłkarza Jarosława Bieniuka. 19-latka w tym roku zdawała maturę. Niewykluczone, że wkrótce pójdzie w ślady sławnej mamy i również zwiąże przyszłość z show-biznesem. Oliwia ma już pewne doświadczenie zarówno graniu przed kamerą, jak i w pozowaniu w sesjach zdjęciowych. Od kilku lat sukcesywnie poszerza zasięgi w mediach społecznościowych, lansując się jako fotomodelka i influencerka, biorąca udział w kampaniach reklamowych znanych marek.

O dziewczynie robi się coraz głośniej. Jeszcze przed maturą Oliwia pojawiła się w śmiałej sesji zdjęciowej, do której pozowała w koronkowej bieliźnie. 19-letnia córka Anny Przybylskiej najwyraźniej nie ma oporów, by śladem słynnej ciotki, Natalii Siwiec, odsłaniać ciało przed obiektywem, bo ponownie dała się namówić na śmiałe ujęcia. W weekend sieć rozgrzały zmysłowe fotografie Oliwii Bieniuk wystylizowanej jak prawdziwa gwiazda.

Oliwia Bieniuk rozstała się z chłopakiem. "Zdarzyło się coś, co zniechęciło mnie do związków"

Oliwia Bieniuk odsłoniła ciało w profesjonalnej sesji zdjęciowej

19-letnia uczestniczka jesiennej edycji "Tańca z gwiazdami" pochwaliła się w sieci serią czarno-białych fotografii, ukazujących ją w kilku różnych stylizacjach. Oliwia pozowała zarówno w białym kostiumie i zalotnym wdzianku z piór, jak i w odważnie wyciętym stroju, odsłaniającym dekolt i nogi młodej. Pojawiło się też zmysłowe ujęcie młodej modelki w czarnym staniku. 

Nadal nie mogę uwierzyć, że mam tak piękne zdjęcia. Jestem wdzięczna ekipie za tak świetną współpracę razem - napisała dumna z sesji Bieniuk.

Internauci prześcigali się w komplementach na temat urody Oliwii. Padły porównania do najpiękniejszych gwiazd show-biznesu. Wielu obserwatorów dostrzegło podobieństwo wystylizowanej nastolatki do Natalii Siwiec i naturalnie młodej Anny Przybylskiej. Tym razem jednak zdania były mocno podzielone i tyle samo obserwatorów uważało, że 19-letnia Oliwia Bienuk to raczej wykapany tata. 

Podoba wam się sesja Oliwii Bieniuk?