Zamknij

Oliwia Bieniuk wspomina Annę Przybylską. Nawiązała do pogrzebu mamy

05.10.2021 14:02
Oliwia Bieniuk
fot. Pawel Wodzynski/East News

Oliwia Bieniuk wspomina ukochaną mamę. Córka Anny Przybylskiej często przyznawała, że miłość do aktorstwa odziedziczyła właśnie po niej. Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" wyznała, że nie pamięta zbyt wiele z dnia pogrzebu.

Oliwia Bieniuk to najstarsza córka tragicznie zmarłej aktorki Anny Przybylskiej, która odeszła po walce z nowotworem. Nastolatka często wspomina o ukochanej mamie - zwłaszcza przy tematach związanych z aktorstwem. Oliwia Bieniuk od jakiegoś czasu sama stawia pierwsze kroki w show-biznesie i z tym planuje związać swoją przyszłość. W poniedziałkowym odcinku "Tańca z gwiazdami" po raz kolejny podkreśliła, że miłość do aktorstwa odziedziczyła po mamie.

- Moje zainteresowanie aktorstwem wzięło się z domu. Moja mama była wspaniałą aktorką i moją inspiracją - powiedziała.

Oliwia Bieniuk wspomina mamę Annę Przybylską

Oliwia Bieniuk co roku 5 października, czyli w rocznicę śmierci Anny Przybylskiej, stara się odwiedzić cmentarz i grób mamy. Niestety, tym razem było to niemożliwe.

- Szkoda, że nie ma mnie w Gdyni, bo zawsze tego dnia odwiedzamy grób mamy - przyznała w rozmowie z "Pomponikiem".

Choć Oliwia Bieniuk często wspomina piękne chwile z życia mamy, to jednak dzień jej pogrzebu zamazał się w pamięci nastolatki. Był to bardzo trudny moment, o którym początkująca aktorka nie ma zamiaru opowiadać.

- Ten dzień bardzo średnio pamiętam, ale nie chcę o tym mówić - podsumowała.