Zamknij

Oliwia Bieniuk wystąpiła w filmie. Na ekranie towarzyszą jej wielkie gwiazdy polskiego kina

01.09.2020 12:41
Oliwia Bieniuk
fot. Tricolors/ East News

Oliwia Bieniuk wystąpiła w filmie. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka pojawiła się w obrazie Daniela Rusina, który jest znany jako "Reżyser Życia". Młodej gwiazdce towarzyszą na ekranie wielkie nazwiska polskiego kina, m.in. Andrzej Grabowski.

Oliwia Bieniuk zaczyna karierę aktorską. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka pojawiła się w filmie Daniela Rusina, znanego jako "Reżyser Życia". Reżyser tworzy krótkie filmy, poruszające różną tematykę społeczną. Tym razem do najnowszego projektu zaprosił młode gwiazdy internetu, w tym m.in. Oliwię Bieniuk oraz uznanych aktorów, m.in. Piotra Cyrwusa i Andrzeja Grabowskiego. Daniel Rusin opublikował zdjęcie z planu z młodymi aktorkami.

Oliwia Bieniuk wystąpiła w filmie. Towarzyszą jej na ekranie wielcy aktorzy

"Z aniołkami reżysera pozdrawiamy z planu nowego filmu. Trudny temat, aż 15 scen jednego dnia, szybkie tempo od 9 do 20, ale dziewczyny poradziły sobie świetne. Intuicja mnie nie zawiodła, by to właśnie je zaprosić do projektu" - napisał Reżyser Życia.

Być może aktorstwo to droga, którą wybierze Oliwia Bieniuk. Wygląda na to, że 18-letnia córka Anny Przybylskiej chce pójść w stronę show-biznesu. Nastolatka na swoim koncie ma już kilka sesji reklamowych, w których świetnie się odnalazła.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl