Zamknij

Oliwia Bieniuk zachwyca w nowej sesji. Córka Anny Przybylskiej zostanie modelką?

Judyta Wanicka
09.12.2019 17:20
Oliwia Bieniuk
fot. Instagram:@oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk pochwaliła się efektami nowej sesji zdjęciowej. 16-letnia córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka pozuje w różnych stylizacjach. Na zdjęciach do złudzenia przypomina młodą Annę Przybylską.

Oliwia Bieniuk jest córką zmarłej Anny Przybylskiej i byłego piłkarza Jarosława Bieniuka. 16-latka od pewnego czasu zdobywa coraz większą popularność w mediach społecznościowych. Nastolatka pokazuje głównie zdjęcia swoich stylizacji, nowych fryzur i tego, co się u niej aktualnie dzieje. Niedawno zdradziła fanom, że uczy się w klasie o profilu teatralno-filmowym i - podobnie jak jej mama - zamierza zostać aktorką. Oliwia powoli przegotowuje się do pracy przed obiektywem. Córka Anny Przybylskiej właśnie wzięła udział w profesjonalnej sesji fotograficznej, w której pozowała w różnych stylizacjach.

Oliwia Bieniuk na nowych zdjęciach wygląda jak Anna Przybylska

16-letnian Oliwa Bieniuk pochwaliła się na Instagramie efektami czarno-białej sesji zdjęciowej. Nastolatka pozuje w kilku rożnych stylizacjach. Dwa dni wcześniej można było podziwić ją w kolorze, na zdjęciach wyglądających jak z katalogu. 

Córka Anny Przybylskiej pozuje w surowej scenerii studia fotograficznego. Widać, że 16-latka świetnie odnajduje się w roli modelki, a obiektyw wyraźnie ją kocha. Trudno też nie dostrzec uderzającego podobieństwa Oliwii do młodej Anny Przybylskiej.

Internauci obserwujący profil Oliwii Bieniuk są zachwyceni jej najnowszymi zdjęciami. Jak zwykle nie zabrakło porównań urody nastolatki do jej pięknej mamy.

Boże, jaka ty jesteś piękna!

Ojej przepięknie! Ostatnie zdjęcie jak młoda mama, dosłownie! - czytamy w komentarzach.

Zagłosuj

Do kogo bardziej jest podobna Oliwia Bieniuk?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw