Zamknij

Oliwia Bieniuk zostanie aktorką? Córka Anny Przybylskiej chce iść w ślady mamy

Judyta Wanicka
16.09.2019 17:16
Oliwia Bieniuk chce zostać aktorką
fot. Instagram:@oliwia.bieniuk

Córka zmarłej Anny Przybylskiej też chce zostać aktorką. Oliwia Bieniuk pochwaliła się, że w liceum wybrała klasę o profilu teatralno-filmowym. Zamieściła też zdjęcie z przedstawienia, które jasno sugeruje, w jakim kierunku chciałby się kształcić w przyszłości. Wygląda na to, że ambitna 16-latka wkrótce wyruszy na podbój ekranów!

Oliwia Bieniuk ma dopiero 16 lat, ale już wie, z jaką dziedziną chciałaby związać swoją przyszłość. Okazuje się, że córka zmarłej Anny Przybylskiej i byłego piłkarza Jarosława Bieniuka ma już wstępnie sprecyzowane plany odnośnie swojej przyszłości. Nawet podjęła pierwsze kroki, by wcielić swoje marzenia w życie. Na Instagramie podzieliła się z internautami ciekawostką: od września uczęszcza do klasy o profilu teatralno-filmowym i - podobnie jak jej słynna mama - zamierza zostać aktorką. 

Oliwia Bieniuk idzie w ślady Anny Przybylskiej. Będzie aktorką!

Oliwia Bieniuk urządziła dla swoich fanów popularną zabawę Q&A, podczas której internauci zadają pytania, a gwiazda stara się na nie odpowiedzieć. Jeden z internautów zapytał 16-letnią córkę Anny Przybylskiej, jaki profil klasy wybrała w szkole średniej. Oliwia jest uczennicą IX Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni. Co ciekawe, spośród wszystkich kierunków w swojej szkole, najbardziej spodobała jej się klasa o profilu teatralno-filmowym. Kiedy jedna z osób zapytała ją wprost, czy chce zostać aktorką, nastolatka wkleiła zdjęcie pochodzące z przedstawienia szkolnego.

Myślę, że na tym zdjęciu znajdziesz odpowiedź - napisała. 

Córka Anny Przybylskiej nie ukrywa, że pociąga ją wcielanie się w różne role i występowanie przed kamerą. Ma już nawet za sobą debiut na ekranie. 16-latka wzięła udział w krótkometrażowym filmie "Glimmer", w którym poruszono temat handlu ludźmi. Wprawdzie była to amatorska produkcja z udziałem uczniów, Oliwia miała okazję zdobyć pierwsze szlify w aktorskim fachu. Obraz walczył w internetowym plebiscycie na najpopularniejszy film IX Przeglądu KFF. Oliwia również świetnie czuje się przed obiektywem i jest bardzo fotogeniczna, co można było zauważyć w kilku jej sesjach oraz kampanii marki Reserved. Obecnie 16-latka spełnia się jako modowa influencerka. Na swoim profilu zamieszcza zdjęcia modnych stylizacji, promując przy okazji popularne marki młodzieżowe. 

Zagłosuj

Czy Oliwia Bieniuk jest podobna do Anny Przybylskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw