Zamknij

Oliwia z "Love Island" i Kamil z "Big Brothera" byli parą? Wypłynęło pikantne zdjęcie

Judyta Wanicka
08.10.2019 16:34
Oliwia i Kamil
fot. Instagram:@miss0liwia @bigbrother.tvn7

Kamil Lemieszewski i Oliwia Miśkiewicz byli kiedyś razem? Na profilu bohaterki programu "Love Island. Wyspa miłości" internauci znaleźli zdjęcie, na którym Oliwia pozuje wtulona w Kamila. Zdjęcie pochodzi z profesjonalnej sesji, ale internauci sugerują, że parę modeli łączyła nie tylko praca.

Jesienią w telewizji można oglądać dwa programy typu reality show. Podczas gdy TVN emituje drugą edycję "Big Brothera", Polsat rozpala widzów polską wersją randkowego formatu "Love Island. Wyspa miłości". Oba programy pozornie łączy niewiele łączy, oczywiście poza faktem, że w obu programach uczestnicy żyją odcięci od świata oraz rywalizują o pieniądze i sławę. Baczni obserwatorzy wyśledzili jednak ciekawy związek. Okazuje się, że Oliwia Miśkiewicz z "Wyspy miłości" jest dobrą znajomą Kamila Lemieszewskiego z "Big Brothera".

Oliwia z "Love Island" była dziewczyną Kamila z "Big Brothera"?

Jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek "Wyspy miłości" jest 26-letnia Oliwia Miśkiewicz. Dziewczyna pochodzi z Torunia, lecz od lat usiłuje zrobić karierę modelki w Londynie. Kolejne miłosne afery z jej udziałem sprawiły, że dziewczyna stała się głównym obiektem zainteresowań internautów. Na jej profilu przybywa ciekawskich obserwatorów, a co za tym idzie, wypływają kolejne zaskakujące szczegóły z jej życiorysu. Okazuje się, że Oliwia ma w swoich bogatych zbiorach fotek zdjęcie z Kamilem Lemieszewskim.

Kamil należy do najbardziej barwnych bohaterów drugiej edycji "Big Brothera". Na wejściu przedstawił się jako człowiek tysiąca zwodów. Z wykształcenia jest pielęgniarzem-położnikiem, ale pracował jako aktor, kaskader, cyrkowiec i barman. Grał epizody w wielu zagranicznych filmach, takich jak „Król Artur”, „Peaky Blinders”, „Han Solo” czy „Gwiezdne wojny – historie”. Kamil robi także karierę w modelingu. Obecnie mieszka w Londynie, gdzie często bierze udział w sesjach fotograficznych dla rożnych marek. To tam po raz pierwszy spotkał Oliwię z "Wyspy miłości".

Na profilu można znaleźć zdjęcie Oliwii i Kamila w namiętnej pozie. Fotografia została opublikowane 18 czerwca, czyli niedługo przed rozpoczęciem "Big Brothera" i "Wyspy miłości". Internauci od razu rozpoznali, że piękną uczestniczkę obejmuje nie kto inny tylko Kamil Lemieszewski.

Czy to ten tajemniczy przyjaciel z Londynu? - dopytują fani. 

Przecież to jest ten z Big Brothera! Tak, jej były "facet" - czytamy w komentarzach.

W sieci od razu pojawiły się spekulacje na temat relacji Kamila i Oliwii. Internauci sugerują, że dwójka uczestników miała kiedyś romans. Czy gwiazda "Love Island" rzeczywiście była kiedyś dziewczyną Kamila? Na razie żadne z nich nie może odnieść się do plotek ze względu na udział w reality show. Ale niewykluczone, że wkrótce Oliwia i Kamil skomentują doniesienia o swoim romansie.

RadioZET.pl/jw