Zamknij

Olga Kalicka pokazała, jak karmi piersią. Jej synek skończył dwa latka [FOTO]

15.01.2021 16:26
Olga Kalicka
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/ EAST NEWS

Olga Kalicka z okazji drugich urodzin synka Aleksego pokazała wzruszające zdjęcie, na którym karmi malca piersią. Fanki aktorki nie kryły zachwytu nad fotografią szczęśliwej mamy, pojawił się także głos krytyki. 

Olga Kalicka to obok Julii Wieniawy i Wiktorii Gąsiewskiej kolejna młoda aktorka, która stale rosnącą popularność zawdzięcza roli w serialu "Rodzinka.pl". Przez 9 lat wcielała się w produkcji w sympatyczną Magdę, dziewczynę, a następnie żonę Kuby Boskiego. Nie był to aktorski debiut pochodzącej z Piaseczna aktorki, wcześniej mogliśmy oglądać ją między innymi w "Na Wspólnej", "Ojcu Mateuszu" oraz na deskach warszawskich teatrów. Po roli w "Rodzince.pl" otrzymała angaż do "M jak Miłość", w którym w latach 2016-2019 wcielała się w Justynę Górską, zobaczymy ją także w produkowanych przez Dodę "Dziewczynach z Dubaju".

Poza aktorstwem Olga próbowała także swoich sił w telewizji. Świetnie poradziła sobie na parkiecie "Tańca z gwiazdami", docierając aż do finału. Była także prowadzącą taneczne show Polsatu "World of Dance Polska". W 2020 roku weszła w świat mody zakładając razem z Karoliną Borowską markę odzieżową Reves.

Prywatnie Kalicka jest w szczęśliwym związku z narzeczonym Cezarym Nowakiem. W 2019 roku na świat przyszedł ich synek Aleksy, który z miejsca stał się oczkiem w głowie rodziców. 14 stycznia chłopczyk obchodził drugie urodziny. Z tej okazji Olga postanowiła pochwalić się wyjątkowo intymnym rodzinnym zdjęciem.

ZOBACZ TAKŻE:  Olga Kalicka bez stanika. Aktorka zapozowała w odważnej sesji [FOTO]

Olga Kalicka karmi piersią na zdjęciu. Tak uczciła 2. urodziny synka

Na profilu Olgi Kalickiej na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie. Możemy na nim oglądać uśmiechniętą aktorkę w naturalnej odsłonie, karmiącą piersią ukochanego synka. Gwiazda "Rodzinki.pl" poinformowała, że jej pociecha przyszła na świat dwa lata temu. Pod postem pojawiło się bardzo wiele pozytywnych komentarzy. Wzruszone fanki dzieliły się swoimi wspomnieniami z macierzyństwa i życzyły Oldze szczęścia.

- Czy na prawdę wszyscy muszą oglądać takie zdjęcia? - napisał jeden z internautów, ale wielbicielki Kalickiej szybko odpowiedziały.

- Takie zdjęcia, czyli jakie? Ja widzę piękną mamę i słodkie dzieciątko, a zdjęcie bardzo ładne, pokazujące miłość do własnego dziecka (...) żenujące to nasze społeczeństwo, takie, hmmm, ułożone na pokaz - odparła jedna z kobiet.

Jak widać, większości internautów zdjęcie Olgi nie przeszkadza. My życzymy małemu Aleksemu i jego mamie wszystkiego dobrego.